Śmieszne dziecko

i

Autor: Canva

DZIEŃ DZIECKA

Życzenia na Dzień Dziecka 2023 - krótkie i śmieszne wierszyki dla syna i córki

2023-05-30 16:07

1 czerwca obchodzimy Dzień Dziecka. To święto nie tylko dedykowane najmłodszym, ale właściwie nam wszystkim. Adresatem życzeń może być zatem każdy! Śmieszne i krótkie życzenia na Dzień Dziecka znajdziecie w jednym miejscu. Takie słowa na pewno wywołają uśmiech na twarzach synów, córek czy po prostu znajomych.

Dzień Dziecka 2023 - jakie życzenia okażą się najlepsze dla syna i córki? Sprawdźcie nasze propozycje śmiesznych i krótkich życzeń, które spokojnie będzie można wysłać za pośrednictwem komunikatorów czy SMS. Jako że Dzień Dziecka zbliża się wielkimi krokami, warto już teraz poszukać wyjątkowych słów, które wywołają uśmiech na twarzach nie tylko dzieciaków, ale także dorosłych. W końcu w każdym z nas drzemie odrobina dziecka! 1 czerwca to dla wszystkich bardzo wesoły dzień. Warto zadbać o jeszcze milszą atmosferę, obdarowując bliskich miłymi słowami. Specjalnie na tę okazję przygotowaliśmy dla was propozycję zabawnych wierszyków, które z pewnością rozbawią, a może nawet wzruszą adresatów. Pozwolą im też przypomnieć sobie o tym, jak beztroskim czasem jest dzieciństwo! 

Skąd wziął się Dzień Dziecka? Sprawdzamy, kiedy świętowano po raz pierwszy

Kultowe piosenki z bajek | Dokończ Piosenkę #9

Krótkie i śmieszne życzenia na Dzień Dziecka

Dzień Dziecka jest co roku obchodzony 1 czerwca. To już lada chwila! Warto w tym dniu obdarować miłym słowem nie tylko dzieci, ale również bliskich nam dorosłych. To bardzo sympatyczny gest, który nic nie kosztuje, a być może pozwoli na chwilę oderwać się od trudów związanych z dorosłym życiem. Oto nasze propozycje krótkich życzeń na Dzień Dziecka 2023:

Jak fiołek wśród ukrycia,

obudzony tchnieniem wiosny,

tak Ty każdy dzionek życia

miej szczęśliwy i radosny.

---

Dzisiaj jest Dzień Dziecka - wielkie święto

mój maluchu uśmiechnięty.

Zawsze wesół, pełen werwy,

radosną minkę masz bez przerwy

Nasz maluszku ukochany

bądź nam zawsze tak wspaniały!

---

Życzę Wam dzieciaki

śmiechu w domu

i lodów w niedzielę,

i przyjaciół wspaniałych,

i prezentów wiele.