Znaleziono sposób na powrót do koncertów! Fani obejrzą je z balkonów

2020-04-23 16:24
Alicja Szemplińska
Autor: ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Artyści muzyczni nie dają za wygraną i mimo pandemii koronawirusa, przez którą odwołane zostały wszystkie imprezy masowe, robią wszystko, by dalej występować i wywoływać uśmiech na twarzach swoich fanów. Wszystko to przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa, oczywiście. O wyjątkowej akcji polskich artystów przeczytacie na ESKA.pl.

Koncerty pod oknami to forma koncertowania, jakiej jeszcze nie było! W związku z pandemią koronawirusa, polski rząd podjął decyzję o zakazie organizowania imprez masowych. Tym samym, wszystkie zaplanowane na najbliższy czasy koncerty czy festiwale zostały przełożone bądź odwołane. Artyści na całym świecie zdecydowali się jednak dalej robić, to co kochają, czyli śpiewać dla swoich fanów. Ogólnoświatowym trendem stało się koncertowanie w mediach społecznościowych. Gwiazdy takie jak P!nk, Justin Bieber czy Dua Lipa zorganizowały transmisję live i wykonały dla wszystkich obserwujących kilka największych hitów ze swojego repertuaru.

Akcja, na którą wpadł Urząd Miasta Ciechanów może okazać się kolejnym trendem. Kilka dni temu, Ewa Farna za pośrednictwem mediów społecznościowych opublikowała serię filmików z wyjątkowego przedsięwzięcia. Artystka grała krótkie koncerty na małej scenie wybudowanej pod domami spokojnej starości. Dzięki temu, przebywający na kwarantannie emeryci mogli posłuchać z balkonów jej piosenek na żywo. W Ciechanowie gwiazdy zagrają dla wszystkich.

Nowości Muzyczne 2020: premiery, które musisz nadrobić! [#zostańwdomu]

Koncerty w Polsce - powrót

Między innymi Kasia Kowalska i Alicja Szemplińska są gwiazdami wyjątkowego projektu muzycznego, który będzie miał miejsce w Ciachanowie. Od 27 kwietnia do 9 maja, w dziewięciu punktach w mieście, gwiazdy zagrają krótkie koncerty dla wszystkich przebywających w domu osób. Jesteśmy przekonani, że niebawem również inne miasta podchwycą tę inicjatywę!

My również nie zapominamy o koncertoholikach. Jeśli też chcielibyście posłuchać największych gwiazd zupełnie za darmo, przypominamy o akcji Domowe Granie na ESKA.pl. Na pierwszy ogień doskonale znani wam FANKA, Tom Grogory oraz Sandra Rugała. Akcja wystartuje już 24 kwietnia, a artyści wykonają nie tylko swoje piosenki. Śledźcie uważnie ESKA.pl, bo w zanadrzu mamy jeszcze wiele gorących ogłoszeń! O szczegółach przeczytacie w linku poniżej ;)

Najnowsze