ZAYN ma nowy tatuaż... na twarzy! Fanki wokalisty oburzone!

2016-03-13 17:55
ZAYN ma nowy tatuaż... na twarzy! Fanki wokalisty oburzone!
Autor: Fot. Instagram Co oznacza nowy tatuaż gwiazdy?

ZAYN ma nowy tatuaż... na twarzy! Były członek One Direction uwielbia tatuować swoje ciało, a nowy tatuaż nie jest jego pierwszym. Jednak żaden poprzedni nie oburzył tak fanek artysty! 

ZAYN ma tatuaż na twarzy! Zayn Malik był jednym z bardziej lubianych członków zespołu One Direction. Zdaniem wielu fanek boysbandu to Zayn był tym najprzystojniejszym. Jego odejście z One Direction w marcu 2015 roku było ciosem dla wszystkich miłośników twórczości 1D. Po opuszczeniu zespołu Zayn zajął się solową karierą, czego efektem jest płyta Mind of Mine, której premierę zaplanowano na 25 marca 2016 roku. Oznacza to, że krążek ukaże się równo rok po odejściu z One Direction.

>> Justin Bieber w Polsce! Kto powinien wystąpić jako support Justina Biebera?

ZAYN - tatuaż na twarzy

Na chwilę przed premierą płyty Zayn Malik zrobił sobie nowy tatuaż. Tym razem artysta wytatuował sobie twarz. Częścią wzoru jest napis M.O.M., co może oznaczać słowo 'mama'. Bardziej prawdopodobne jest jednak, że napis odnosi się do tytułu pierwszej solowej płyty w karierze Zayna. Nowym tatuażem muzyk pochwalił się na Instagramie. Pod zdjęciem widnieje podpis Like i would, a to tytuł jednej z piosenek artysty, który został stworzony na płytę Mind Of Mine! 

Like I Would Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Zayn Malik (@zayn)

Nowy tatuaż artysty nie spodobał się fankom Zayna Malika. Pod udostępnionym zdjęciem znajduje się wiele negatywnych komentarzy dotyczących tatuażu. Dziewczyny komentujące zdjęcie Zayna mają nadzieję, że tatuaż nie jest prawdziwy. 

 

> Bilety na Koncert RIHANNY w Polsce – wygraj bilety! <

KL

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze