Tulipany

i

Autor: mmt.li Tulipany

Zakończenie roku szkolnego 2015: co zamiast kwiatów dla nauczyciela? Zamiast Kwiatka Niosę Pomoc i piosenki - świetnym rozwiązaniem [VIDEO]

2015-06-16 17:04

Zakończenie roku szkolnego 2015: co zamiast kwiatów dla nauczycieli? Nasze nie tylko muzyczne propozycje na ESKA.pl. Co kupić nauczycielce zamiast kwiatków na koniec roku? Świetnym rozwiązaniem jest m.in. akcja #ZamiastKwiatka Niosę Pomoc

Zakończenie roku szkolnego 2015 - co zamiast kwiatów dać nauczycielom? Ten temat z pewnością męczy nie tylko uczniów ale również rodziców. Przypominamy, że zakończenie roku szkolnego 2015 będzie miało miejsce 26 czerwca 2015 roku. Tradycją jest wręczanie w tym dniu kwiatów nauczycielom. Co jeśli nauczyciel obwieści, że nie jest miłośnikiem kwiatów? Co kupić nauczycielowi na zakończenie roku szkolnego? Świetne rozwiązanie zaprezentowała na swojej stronie Polska Akcja Humanitarna, która zainspirowania listem jednego z nauczycieli postanowiła wypromować akcję Zamiast Kwiatka - Niosę Pomoc. Na czym polega ta akcja? 

>>>FKA Twigs: Robert Pattinson w Polsce? Para przyjedzie na Orange Warsaw Fesitval 2015?

>>> Polska - Gruzja - gdzie oglądać w TV i online transmisję eliminacji Euro 2016. Na którym programie?

Uczniowie w akcji Zamiast Kwiatka - Niosę Pomoc przekazują symboliczną kwotę (odpowiednik kosztów związanych z zakupem bukietu kwiatów) na rzecz pomocy dzieciom poszkodowanym w trzęsieniu Ziemi w Nepalu. Oczywiście wszystko należy poprzedzić odpowiednią akcją informacyjną - tak, aby nauczyciel nie był zaskoczony. Z przekazanych przez uczniów środków PAH zorganizuje pomoc dla poszkodowanych w Nepalu. 

Zamiast Kwiatka - Niosę Pomoc

i

Autor: mat. pras. Plakat akcji Zamiast Kwiatka - Niosę Pomoc

O skali zniszczeń w Nepalu i potrzebnej tam pomocy opowiedzieli członkowie Polskiej Akcji Humanitarnej na poniższym filmiku: 

 

Oczywiście jeśli ktoś chce mimo wszystko wręczyć kwiaty nauczycielom - nic nie stoi na przeszkodzie. Kwiaty najlepiej wręczać przy utworze Cody Simpsona: