Żabka - godziny otwarcia 1.01.2023. W jakich godzinach czynna jest Żabka?

2023-01-01 13:48
Sklep
Autor: pixabay Sklepy czynne 1 stycznia 2023

Żabka czynna w niedzielę 1 stycznia 2023? Czy zrobimy zakupy w Żabce w Nowy Rok? Przed udaniem się do sklepu warto sprawdzić, czy tego dnia Żabki będą czynne, gdyż w kalendarzu mamy czerwoną kartkę. Podpowiadamy, w jakich Żabkach zrobić zakupy w najbliższą, niehandlową niedzielę.

Przed nami najbardziej wystrzałowe święto tego roku. 31 grudnia 2022 jest Sylwester, a następnego dnia świętujemy Nowy Rok. W najbliższą niedzielę zamknięta jest większość sklepów. Zrobienie zakupów będzie więc utrudnione. Gdzie zatem będzie można zrobić zakupy 1 stycznia 2023? Czy Żabka będzie czynna w niedzielę? Tego dowiecie się z artykułu.

Żabka 1 stycznia 2023 - czy sklepy będą czynne w Nowy Rok?

Mimo święta, które wypada 1 stycznia 2023, być może nie wszyscy będą zaopatrzeni w artykuły pierwszej potrzeby, przychodzimy z pomocą i podpowiadamy, gdzie można zrobić zakupy w dniu, kiedy sieci handlowe nie prowadzą działalności.

Pamiętajmy, że sklepy mogą być czynne pod warunkiem, że za kasą stoi właściciel danego lokalu. To oznacza, że małe sklepy takie jak Żabka bywają czynne nawet w niedzielę i święta. Warto zorientować w okolicy swojego zamieszkania, które punty będą prowadziły działalność w dzień wolny od handlu.

Jak wynika z deklaracji właścicieli dyskontów, niektóre z Żabek będzią nieczynne tego dnia. Właściciele innych lokali deklarują, że otworzą sklep dla swoich klientów, ale godziny otwarcia mogą ulec zmianie. Warto zatem, przed udaniem się do sklepu, sprawdzić w internecie, czy dana placówka działa w Nowy Rok.

Sonda
Jakie plany na tegorocznego Sylwestra?
ZAROBKI YOUTUBERÓW, DIETA ZA 70 ZŁ, ROBIN SCHULZ vs SOUTHSTAR, ŁADOWANIE ELEKTRYKÓW | ESKA XD #065
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze