Young Leosia zagra całkowicie ZA DARMO. Fani już nie mogą się doczekać!

2022-08-18 15:23
Young Leosia
Autor: fot. Daniel Szura

Young Leosia szturmem podbiła listy przebojów i serca fanów w całej Polsce. Artystka to nie tylko uznana w środowisku raperka, ale również DJ-ka. Już niebawem wszyscy fani będą mieli okazję pobawić się do jej autorskiego seta. Za pośrednictwem mediów społecznościowych Leosia zaprosiła wielbicieli na wyjątkowe, całkowicie darmowe wydarzenie.

Young Leosia nie próżnuje. Po zakończeniu trasy koncertowej Hulanki, która promowała jej debiutancką EP-kę, artystka rzuciła się w wir pracy, czego efektem był wydany na początku tego roku kawałek Rok Tygrysa. W wywiadzie, jakiego udzieliła nam za kulisami gali Fryderyk 2022, Sara Sudoł wyznała, że piosenka jest zapowiedzią jej pierwszego długogrającego krążka, który pozwoli nam, słuchaczom, lepiej poznać ją samą i jej historię. Wydaniu kawałka towarzyszyło też wyruszenie w trasę koncertową o tej samej nazwie, która zakończy się wielkim show w Warszawie. Zanim jednak raperka zaprezentuje się na Letniej Scenie Progresji, fani będą mieli okazję posłuchać jej DJ-seta. Young Leosia to bowiem nie tylko raperka, ale również utalentowana DJ-ka, która w przeszłości rozkręciła już niejedną imprezę. Udział w imprezie jest darmowy!

Young Leosia - pierwszy wywiad o polskim rapie, płycie i fundacji z Matą

Young Leosia - darmowy koncert

Za pośrednictwem mediów społecznościowych Young Leosia poinformowała o darmowym wydarzeniu, w trakcie którego zagra swój DJ set. Artystka zapowiedziała też szereg innych atrakcji. Impreza, o której mowa, odbędzie się 19 sierpnia w Hali Gwardii w Warszawie. Oprócz Leosi, na scenie Maybelline NY Music Stories zaprezentują się też Smolasty i Bryska, która jest ambasadorką marki. Tego nie można przegapić!

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze