Young Igi obciął włosy i zaskoczył nowym kawałkiem! Fani oczarowani przemianą

2022-09-01 12:37
Young Igi obciął włosy i zaskoczył nowym kawałkiem! Fani oczarowani przemianą
Autor: Daniel Jaroszek Young Igi obciął włosy i zaskoczył nowym kawałkiem! Fani oczarowani przemianą

1 września o północy w serwisach streamingowych pojawiły się Małe Krople pierwszy singiel z nadchodzącego po trzech latach przerwy solowego albumu Young Igiego. Utwór pokazuje bardziej dojrzałe, refleksyjne i osobiste wcielenie rapera. Numer zapowiada powrót wydawniczy, który wydarzy się już tej jesieni.

Young Igi po wielkim sukcesie projektu OIO oraz albumu amfisbena w duecie z Żabsonem zdecydował, że nadszedł czas na długo wyczekiwane solowe wydawnictwo. Pod koniec sierpnia 2022 raper poinformował swoich fanów o powrocie ukrywając wszystkie posty na Instagramie. Małe Krople to numer, w którym Young Igi pokazuję się od bardziej dojrzałej strony, wspominając o ludziach, którzy koniecznie chcą pojawić się w jego życiu, gdy osiągnął wielki sukces i o tym, jak stara się ich unikać. Do utworu powstał teledysk w reżyserii Macieja Adamczaka znanego ze współpracy z Matą przy takich produkcjach jak "Szmata" czy "Szafir". Zdjęcia do klipu zrealizowano m.in w Gdyni, z której pochodzi Young Igi.

Rap 20 w Radiu ESKA - głosuj na najlepsze hip-hopowe kawałki!

Fest Festiwal 2022 - Relacja Radio Eska

Young Igi - zaskakująca metamorfoza

Wraz z premierą klipu potwierdzają się spekulacje o domniemanej i delikatnie zapowiadanej zmianie wizerunkowej Young Igiego. Chcąc nadać bardziej poważnego tonu swojej postaci Igi zdecydował się na ścięcie swoich ikonicznych długich włosów, które towarzyszyły mu od początku kariery. Nowy look ma być symbolem zmiany i dojrzałości, jaką raper osiągnął artystycznie.

Małe krople to pierwszy singiel zapowiadający solowy albumu, który ukaże się jeszcze w tym roku nakładem Def Jam Recordings Poland.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze