You Can Dance 2021 - FINAŁ: uczestnicy. Kto w finale?

2021-11-28 11:08
You Can Dance 2021
Autor: materiały prasowe/TVP

Już w niedzielę 28 listopada w TVP 1 zostanie wyemitowany finałowy odcinek tanecznego show dla dzieci You Can Dance - Nowa Generacja. Którzy uczestnicy nadal są w grze i będą walczyć o tytuł Najlepszego Tancerza Nowej Generacji i 100 tysięcy złotych? Kto jest w finale? Sprawdźcie szczegóły.

You Can Dance 2021 - FINAŁ: uczestnicy. Kto w finale? You Can Dance - Nowa Generacja to nowy program, który emitowany jest w Telewizyjnej Jedynce. Niestety wszystko co dobre, szybko się kończy, dlatego niebawem będziemy świadkami ostatniego odcinka tanecznego show dla dzieci. W finale na scenie ponownie wystąpią wszystkie dzieci, których taneczne popisy mogliśmy oglądać w odcinkach studyjnych. Tak jak taniec nie istnieje bez muzyki, tak wielki finał You Can Dance - Nowa Generacja, nie może obyć się bez muzycznych gości. W najbliższą niedzielę sceną zawładną Cleo, Daria i współprowadząca program Roksana Węgiel. Kto znalazł się w finale? Którzy uczestnicy będą walczyć o nagrodę główną? Na finalistów You Can Dance, można oddawać głosy poprzez wysłanie SMS.

ZOBACZ TAKŻE: You Can Dance 2021 - FINAŁ: numer SMS. Jak głosować i ile kosztuje?

You Can Dance - co jurorzy kupili za pierwsze zaoszczędzone pieniądze?

You Can Dance 2021 - kto w finale?

Kto jest w finale programu You Can Dance - Nowa Generacja? Po wielu tygodniach tanecznych zmagań poznaliśmy finalistów tanecznego show. Są nimi: Karolina Olszewska, Milena Zdzuj, Natan Grzybowski i Tymek Sobczyk, który pokonali ponad tysiąc chętnych, którzy zgłosili się na castingi. Już w najbliższą niedzielę o 17:15 w TVP1 po raz ostatni zaprezentują swój taneczny kunszt na scenie rodzinnego programu telewizyjnej Jedynki.. Co musicie o nich wiedzieć? Poznajcie ich bliżej.

Karolina Olszewska - kim jest?

Karolina Olszewska - 12-latka z Dębicy, która zainspirowana bajką „Angelina. Prima Ballerina”, zaczęła tańczyć mając zaledwie 3 lata. Jazz, modern dance, contemporary i show dance - w tych stylach tanecznych czuje się najlepiej, choć w „You Can Dance - Nowa Generacja” udowodniła, że inne gatunki nie są jej straszne. Jest wielokrotną solową złotą medalistką Mistrzostw Polski federacji IDO i WADF. Na koncie ma także solowe złote medale na Mistrzostwach Świata federacji WADF, tytuł solowej Mistrzyni Europy (Sankt Petersburg) i wiele innych. Interesuje się japońskim anime, a w wolnych chwilach samodzielnie projektuje i maluje swoje koszulki.

Milena Zdzuj - kim jest?

Milena Zdzuj - 13-letnia mieszkanka Prószkowa (woj. opolskie), która tańczy od 6. roku życia. Wszechstronnie uzdolniona, co prezentuje w każdym odcinku programu zachwycając nie tylko widzów, ale także jury Agustina Egurrolę, Klaudię Antos i Michała Mishę Kostrzewskiego. Najlepiej odnajduje się tańcząc jazz, modern, balet i pole dance. Kilkukrotnie zdobyła Mistrzostwo i Wicemistrzostwo Polski w stylu modern i jazz w kategoriach - solo, duet, formacja i mini formacja. Kilkukrotnie stanęła na najwyższy stopniu podium podczas Mistrzostw Polski w stylu pole dance. Jej tanecznym idolem jest Autumn Miller. Interesuje się modą i makijażem. Kocha podróżować. 

Natan Grzybowski - kim jest?

Natan Grzybowski - 12-letni tancerz z Rypina. Swoją przygodę z tańcem zaczął pięć lat temu. Wszystko za sprawą baletu „Jezioro Łabędzie” Piotra Czajkowskiego, który wówczas obejrzał w telewizji z siostrą. Miłośnik jazzu i modern, i tak jak poprzedni finaliści może pochwalić się wieloma sukcesami, m.in. Mistrzostwo Polski w jazzie oraz Mistrzostwo Świata w jazzie. Chętnie bierze udział w warsztatach, podczas których uczy się innych stylów tańca. Jego tajną bronią jest śmiech, którym zaraża wszystkich, o czym widzowie mogli się przekonać niejednokrotnie śledząc jego poczynania w programie „You Can Dance - Nowa Generacja”.

Tymek Sobczyk - kim jest?

Tymek Sobczyk - 14-letni mistrz Polski, Europy i Świata w tańcu jazzowym z Nowej Wsi. Zaczął tańczyć pięć lat temu. Poza tańcem spełnia się w roli młodego projektanta, który przerabia swoje ubrania farbując, obcinając i przeszywając je. W przyszłości chciałby połączyć swoje dwie największe pasje i zostać najlepiej tańczącym projektantem mody. 

Sonda
You Can Dance - Nowa Generacja - czy oglądasz program?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze