WOŚP - ile zebrano 2023? Ile pieniędzy i jaka kwota jest na koncie Wielkiej Orkiestry?

i

Autor: AKPA WOŚP - ile zebrano 2023? Ile pieniędzy i jaka kwota jest na koncie Wielkiej Orkiestry?

WOŚP - ile zebrano 2023? Ile pieniędzy i jaka kwota jest na koncie Wielkiej Orkiestry?

2023-01-31 7:53

Ile zebrano na WOŚP 2023 do tej pory? Kwota głównie z internetowych aukcji, e-skarbonki, smsów i przelewów bankowych rośnie z minuty na minutę! Internauci robią, co mogą, by dorzucić swoją symboliczną złotówkę i włączyć się do walki w szczytnym celu. Aktualna kwota WOŚP 2023 czeka do sprawdzenia na naszej stronie!

WOŚP - ile zebrano 2023?

Ile pieniędzy jest na koncie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? Kwota, która trafia do skarbonki nieustannie rośnie, a wszystko za sprawą kilku opcji, z których można skorzystać wspierając fundację. Aukcje WOŚP 2023 cieszą się dużą popularnością i kupić można prawdziwe cuda. Viki Gabor wystawiła możliwość wzięcia udziału w jej teledysku. Iga Świątek natomiast wystapiła rakietę, którą wygrała turniej US Open oraz dorzuciła bilety na mecz w turnieju Roland Garros. Grzegorz Krychowiak z kolei wystawił możliwość spotkania z nim oraz garnitur, który ekskluzywnie uszyje jego firma. Furorę robi również e-skarbonka WOŚP 2023. Wiele osób bez wychodzenia z domu chce zrobić przelew i podzielić się tym samym symboliczną złotówką. Grosz do grosza i być może znów będziemy mieć rekord w historii zbiórek.

WOŚP 2023 - PIENIĄDZE, KWOTA, ZBIÓRKA

Ile zebrano na WOŚP 2023? Oficjalna kwota będzie znana bliżej kwietnia lub nieco później. Księgowi fundacji Jurka Owsiaka od 30 stycznia 2023 zaczęli bardzo skrupulatnie liczyć pieniądze, które udało się zebrać w czasie wielkiego finału i z aukcji prowadzonych w internecie. Wspomogą one dużych i małych oraz ułatwią walkę z sepsą. Kwota z internetowych zbiórek aktualizowana jest w tym miejscu!

Na koncie 31. Finału WOŚP jest już: 154 606 764 PLN

Licytacje WOŚP 2023 Allegro. Kwoty za NAJDROŻSZE aukcje to prawdziwe szaleństwo!

Maryla Rodowicz podrywana przez uczestnika The Voice Senior!
Sonda
WOŚP 2023 - czy wesprzesz zbiórkę?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE