WOŚP Allegro - licytacje, które przyniosą najwięcej kasy

2018-01-14 16:52
WOŚP Allegro - licytacje, które przyniosą najwięcej kasy
Autor: Fot. Piotr Hukalo/East News Puszka wolontariusza

Finał WOŚP 2018 już 14 stycznia. Niektóre z licytacji na Allegro osiągają rekordowe ceny. Które z nich w tej chwili są najdroższe? Zobaczcie ich zestawienie na ESKA.pl.

26 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już w najbliższą niedzielę. 14 stycznia na scenach w całej Polsce wystąpią znane zespoły, a na ulice wyjdą wolontariusze z puszkami. Wszystko to by wesprzeć szczytny cel - wyrównanie szans w leczeniu noworodków. Na serwisie aukcyjnym Allegro można już teraz wziąć udział w licznych licytacjach. Które z nich osiągnęły już zawrotne sumy? Będziecie zaskoczeni!

Doda obraziła się na WOŚP. O co poszło?

Autor: brak danych

  Doda od kilkunastu lat wspomaga Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Wokalistka przekazuje różne wartościowe dla niej rzeczy, które na aukcjach cieszą się dużą popularnością. Co roku gra również charytatywne koncerty, na których pojawia się mn&oacu;

WOŚP Allegro - najdroższe licytacje

O czym marzy każda dziewczynka? Czego pragnie nawet duży chłopiec? Okazuje się, że nie konika, a Poloneza z 1997 roku od Filipa Chajzera! To właśnie ten samochód znalazł się wśród rzeczy od serca. Jego cena na 6 dni przed zakończeniem licytacji to 45 000 złotych! Na zaszczytnym drugim miejscu plasują się wakacje w Dominikanie dla dwóch osób od TUI. 16 osób walczy o wyjątkowy wyjazd. Licytacja zakończy się 15 stycznia i z pewnością osiągnie rekordową sumę. Już teraz warta jest ponad 28 000. Na trzecim miejscu jest wart ponad 13 000 wyjątkowy 'sylwester z Lejdis' czyli sierpniowa impreza wspólnie z Magdaleną Różczką, Edytą Olszówka, Anną Dereszowską i Izą Kuną.

WOŚP 2018 - SMS. Jak go wysyłać?

Autor: brak danych

  WOŚP po raz kolejny zagra już 14 stycznia. Możecie wesprzeć ich na wiele sposobów. Nie musicie czekać na wolontariuszy z puszkami, pieniądze przelewamy na specjalny numer konta. Fundację dofinansujecie kupując również specjalne, oznaczone serduszkiem produkty, tworzÄ

WOŚP Allegro - pozostałe aukcje

Na podium zabrakło miejsca dla aukcji takich jak między innymi: dzień Full Force z Arturem Kielakiem (ponad 7 tysięcy złotych na 10 dni przed zakończeniem), gitara Fender edycja specjalna Męskie Granie 2017 (która na 6 dni przed zakończeniem aukcji warta była prawie 6 tysięcy) i kolacji z Natalią Siwiec. Wszystko jednak jeszcze może się zmienić. 

Najnowsze