WOŚP 2018: stream ONLINE - gdzie oglądać Orkiestrę w internecie?

2018-01-14 16:49
WOŚP 2018: stream ONLINE - gdzie oglądać Orkiestrę w internecie?
Autor: fot./screen/www.youtube.com/Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy WOŚP 2018

Trwa 26 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Relację ze zbiórki można oglądać także w sieci. Na ESKA.pl dowiecie się, gdzie znaleźć WOŚP 2018 stream online.

WOŚP 2018 - stream online to jedna z możliwości oglądania relacji na żywo z 26 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy. Zbiórki organizowane w całym kraju oraz relacje ze sztabów WOŚP, są chętnie oglądane przez Polaków. Nic więc dziwnego, że wiele osób, które nie mogą oglądać tych wydarzeń w TV, szuka streamów online. Warto więc dowiedzieć się, gdzie oglądać Orkiestrę w internecie?

WOŚP 2018 - aktualna kwota. Będzie rekord?

Autor: brak danych

WOŚP 2018 - aktualna kwota zebrana przez fundację to jedna z najważniejszych informacji. Sprawdź, ile już udało się zgromadzić pieniędzy na WOŚP.

WOŚP 2018 stream online - gdzie oglądać?

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy podczas 26 finału zbiera na wyrównanie szans w leczeniu noworodków. Jurek Owsiak, chcąc zachęcić do pomocy jak najwięcej Polaków, korzysta też z pomocy internetu. Możemy w nim znaleźć stream online z WOŚP 2018 w różnych miejscach. Relacje na żywo w sieci znajdziemy na YouTube, Facebooku czy stronie www.wośp.org.pl. W relacjach możemy między innymi zobaczyć co się dzieje w sztabie głównym WOŚP, poznać wyniki zbiórki czy śledzić różne aukcje. Najciekawsze linki do transmisji zamieszczamy poniżej.

WOŚP 2018 PLAY: 24 godzinna transmisja - na czym to polega?

Autor: brak danych

Zastanawialiście się, na czym polega 24 godzinna transmisja WOŚP 2018 prowadzona przez Play? Najważniejsze informacje na ten temat znajdziecie na ESKA.pl.

 

Najnowsze