WOŚP 2018 PLAY: 24 godzinna transmisja - na czym to polega?

2018-01-14 19:21
WOŚP 2018 PLAY: 24 godzinna transmisja - na czym to polega?
Autor: fot./screen/youtube.com/Play Play dla WOŚP 2018

Zastanawialiście się, na czym polega 24 godzinna transmisja WOŚP 2018 prowadzona przez Play? Najważniejsze informacje na ten temat znajdziecie na ESKA.pl.

WOŚP 2018 PLAY: 24 godzinna transmisja - na czym to polega? Takie pytanie mogą zadawać wszystkie osoby, które dowiedziały się o tegorocznej akcji sieci telekomunikacyjnej. Jak wiadomo, Play od kilku lat współpracuje z Orkiestrą i co roku przygotowuje specjalne wydarzenie, za pośrednictwem którego można wspierać cel WOŚP. Nie inaczej jest i tym razem. Warto więc dowiedzieć się, o co chodzi w akcji zaplanowanej na 26 finał WOŚP.

WOŚP 2018 - SMS. Jak go wysyłać?

Autor: brak danych

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra po raz 26! Finał będzie miał miejsce już 14 stycznia. Pod jaki numer i o jakiej treści przesyłać SMSy?

Zasady akcji Play dla WOŚP 2018

Na 26 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, sieć Play zaplanowała 24 godzinną transmisję z udziałem gwiazd YouTube i specjalnych gości. Na czym to polega i jak możemy pomóc? To proste. Im dłużej będziemy oglądać relację, tym więcej pieniędzy Play przekaże na WOŚP. Transmisję można oglądać na stronie Orkiestry (odnośnik poniżej). Jej start zaplanowano na 13 stycznia na godzinę 20:30. Akcję promuje filmik, w którym możemy usłyszeć, o czym w dzieciństwie marzyli YouTuberzy.

24 godzinna transmisja Play dla WOŚP 2018 >>

Teledysk play dla WOŚP

Warto przypomnieć, że w 2017 roku, Play organizował akcję na podobnych zasadach. Wtedy do sieci trafił teledysk z udziałem YouTuberów. Każde jego obejrzenie, oznaczało więcej pieniędzy przekazanych na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. To dobra chwila, żeby go sobie przypomnieć.

Wolontariusz WOŚP - jak rozpoznać oszusta?

Autor: brak danych

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 14 stycznia! Na ESKA.pl dowiecie się, jak rozpoznać prawdziwego wolontariusza i nie dać się nabrać oszustom.

 

Najnowsze