Wiktoria Zwolińska - znacie ją z Małych Gigantów, teraz walczy w The Voice Kids!

2020-02-22 11:46 MK
Wiktoria Zwolińska
Autor: Jan Bogacz / TVP

Samo pojawienie się na Przesłuchaniach w ciemno do The Voice Kids to nie lada wyróżnienie, a co dopiero, gdy występ spodoba się na tyle, że odwrócą się wszyscy jurorzy! Jedną z młodych wokalistek, które walczą w popularnym programie o zwycięstwo jest Wiktoria Zwolińska. Wykonanie nastolatki rzuciło na kolana Cleo, Dawida oraz chłopaków z Afromental. Szczegóły na ESKA.pl.

Wiktoria Zwolińska - The Voice Kids może okazać się dla niej wielką szansą! Popularny na całym świecie format to prawdziwa kuźnia talentów. Wielu uczestników, którzy brali udział w show, dostało później szansę reprezentowania swojego kraju podczas Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Tak było między innymi w przypadku Roksany Węgiel i Viki Gabor, jak również Carli z Francji czy też Melani Garcii z Hiszpanii. Nie dziwi zatem fakt, że z każdą kolejną edycją, liczba chętnych do spróbowania swoich sił jest coraz większa.

Podczas swojego przesłuchania, Wiktoria zdecydowała się sięgnąć po mocniejsze brzmienie. Mianowicie, dziewczynka wzięła na warsztat wielki hit grupy Radiohead - Creep, do którego teledysk obejrzano już blisko 350 milionów razy! Sposób, w jaki wykonała ten kawałek sprawił, że o przygarnięcie jej do swojej drużyny postanowili zawalczyć ze sobą wszyscy jurorzy show - Cleo, Dawid Kwiatkowski oraz chłopaki z Afromental, czyli Tomson i Baron. Kogo wybrała Wiktoria Zwolińska?

Wiktoria Zwolińska - The Voice Kids

Choć wybór nie byl prosty, Wiktoria zdecydowała, że chce uczyć się u boku wykonawczyni hitu Dom, czyli Cleo. Co ciekawe, The Voice Kids nie jest pierwszym programem, w którym 15-letnia wokalistka postanowiła spróbować swoich sił. Wcześniej, jej zmagania mogliśmy obserwować w Małych Gigantach oraz w Hit! Hit! Hurra!

Najnowsze