Wakacje i koniec roku szkolnego 2022 za moment. Kiedy i o której godzinie apel?

2022-06-23 14:31
Zakończenie roku szkolnego
Autor: Adam Burakowski/REPORTER

Na ten dzień czekają wszyscy uczniowie! Koniec roku szkolnego już za moment, a to oznacza tylko jedno: rozpoczynamy wakacje! Wielu uczniów poszukuje informacji organizacyjnych, takich jak godzina apelu. Kiedy i o której godzinie jest zakończenie roku szkolnego 2021/22?

Wakacje i koniec roku szkolnego 2022 to dwa hasła, na które wszyscy uczniowie reagują z nieukrywanym entuzjazmem. Po wielu miesiącach ciężkiej nauki uczniowie w całej Polsce rozpoczną trwający ponad dwa miesiące okres wypoczynku. Zanim to jednak nastąpi, dzieci i młodzież pojawią się w swoich placówkach, by nie tylko pożegnać nauczycieli i kolegów z klasy, ale również odebrać świadectwa szkolne. Czas na poprawianie ocen już minął. Zgodnie z harmonogramem Ministerstwa Edukacji i Nauki rok szkolny 2021/22 zakończy się w piątek, 24 czerwca. Tego dnia uczniowie pojawią się w szkołach po raz ostatni, a tuż po opuszczeniu budynku rozpoczną trwające ponad dwa miesiące wakacje. Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/23 zaplanowano bowiem tradycyjnie na 1 września. Sprawdźcie wszystkie najważniejsze informacje organizacyjne dotyczące końca roku szkolnego, takie jak data i godzina apelu.

Sonda
Gdzie spędzasz wakacje 2022?

Koniec roku szkolnego 2022 - godzina

Godzina, na którą wyznaczone jest zakończenie roku szkolnego, jest ustalana przez konkretną szkołę. Jeśli nie wiecie, o której godzinie powinniście pojawić się w swojej placówce, zajrzyjcie na jej stronę internetową bądź profile w mediach społecznościowych. Tam powinny być podane wszystkie najważniejsze informacje związane z ostatnim dniem szkoły. Bardzo często takie informacje można znaleźć też na drzwiach wejściowych. Dla pewności warto też spytać swojego wychowawcę.

Natsu szczerze o związku z Marcinem Dubielem. Kiedy zaiskrzyło?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze