Tymek

i

Autor: fot. Marta Kacprzak

Tymek - imię i nazwisko, wiek, koncerty 2022. Co wiadomo o polskim raperze?

2022-04-28 12:49

Tymek jest jednym z najpopularniejszych polskich artystów. Świadczą o tym chociażby liczby, jakie wykręcają zrealizowane do jego numerów teledyski. Sprawdziliśmy, jakich informacji w kontekście rapera poszukujecie najczęściej i prezentujemy je poniżej. To musicie o nim wiedzieć!

Tymek - nie żyje, imię i nazwisko, wiek i koncerty 2022. Tych informacji na temat polskiego artysty poszukujecie najczęściej. Za sprawą takich hitów jak Język ciała, Anioły i demony czy Rainman Tymek stał się jednym z najpopularniejszych przedstawicieli polskiej sceny muzycznej. Teledyski zrealizowane do każdego ze wspomnianych kawałków wygenerowały ponad sto milionów odsłon, co jest niesamowitym sukcesem, biorąc pod uwagę fakt, że takim wynikiem może pochwalić się zaledwie kilku wykonawców z Polski. Jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej o Tymku, zapoznajcie się z tym artykułem. Specjalnie dla was przygotowaliśmy garść najważniejszych informacji w oparciu o wyniki wyszukiwania w Google.

Tymek - nie żyje

Tymek nie żyje to pierwsza fraza, jaka pojawia się po wpisaniu nicku artysty. Ma ona związek z akcją promocyjną albumu Odrodzenie, który ukazał się 1 kwietnia 2022 roku. Raper zamieścił szokującego newsa w swoich mediach społecznościowych.

Tymek - urodzony 28 października 1994r. w Opolu, polski twórca utworów muzycznych i autor tekstów. Działał pod pseudonimem Tymek od stycznia 2017r do wczesnych lat 20 XXI w. Zmarł w wypadku motocyklowym w wieku 27 lat 5 stycznia 2022 r w Puerto de la Cruz na Teneryfie - można było przeczytać w opisie.

Tymek - imię i nazwisko

Wiele osób zastanawia się, jak naprawdę nazywa się Tymek. Prawdziwe imię i nazwisko artysty to Tymoteusz Bucki.

Sonda
Najlepszy hit TYMKA, to:

Tymek - wiek

Artysta, który w 2019 roku mógł pochwalić się największą liczbą słuchaczy w serwisie Spotify w Polsce, ma 27 lat. Tymek urodził się 28 października 1994 roku.

Tymek - koncerty 2022

Fanów artysty zastanawia, gdzie gra koncerty w 2022. Trasa Odrodzenie już się zakończyła. Rapera będzie można jednak zobaczyć na festiwalach. Wszystkie najważniejsze informacje dotyczące planów zawodowych Tymka znajdziecie na jego Facebooku i Instagramie.

Mr. Polska rapuje... Głuchą noc!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE