Tymek i Julia Wieniawa, czyli duet idealny! W piosence Ikona poruszają ważny temat

2022-08-27 1:44
Tymek i Julia Wieniawa połączyli siły! Piosenka Ikona porusza WAŻNY temat
Autor: MyMusic Tymek i Julia Wieniawa połączyli siły! Piosenka Ikona porusza WAŻNY temat

Nowa letnia odsłona Tymek 2022wraz z kończącym się sezonem wakacyjnym powoli dobiega końca. Po intensywnej trasie koncertowej i 6 piątkowych premierach nowych singli, otrzymujemy ostatni numer Tymek 2022, nagrany wspólnie z Ikoną młodego pokolenia - Julią Wieniawą.

Tymek od początku kariery skrupulatnie rozwija swoją ścieżkę, udowadnia swoją muzyczną wszechstronność oraz z pełną swobodą nawiguje między różnymi gatunkami i schematami. Początkowo wydawało się, że Tymek 2022 to jedynie zapowiedź kolejnej trasy artysty, jednak pod tym hasłem ukrył też nowe wydawnictwa, wypuszczane sukcesywnie tydzień po tygodniu. Pierwszy opublikowany utwór, Zadzwonię do Ciebie, to jakościowy popowy numer przypominający klubowy remix, a czerpiący głównie z niepodrabialnego stylu Tymka. Podobnymi zasadami rządziły się kolejne - wydany już po tygodniu Młody Milioner, Pod Gołym Niebem z towarzyszącym mu klipem i lekko brzmiące Kolorowych Snów.

Julia Wieniawa w Radiu ESKA! Wielka radość gwiazdy z okazji premiery utworu Na Darmo

Następnie, po czterech solowych premierach, Tymek razem z Faustyną Maciejczuk zastanawiał się, jak to jest cieszyć się z Małych Rzeczy, a wraz z Ofelią odlatywał w Chcesz to ze mną bądź. Wszystkie te numery z popowym i tanecznym brzmieniem towarzyszyły nowej letniej odsłonie Tymek 2022. Artysta lubi zaskakiwać i coraz intensywniej budować napięcie wokół każdego kolejnego projektu, dlatego niektórzy zastanawiali się, czy single zapowiadają też nowy album.

Tymek i Julia Wieniawa - piosenka Ikona

Tymek rozwiał wątpliwości dopiero na ostatniej prostej, zaprzeczając tym doniesieniom i zapowiadając ostatni utwór cyklu Tymek 2022. Singiel Ikona z Julią Wieniawą trafił już do sieci i na pewno usłyszymy go jeszcze na żywo w trakcie ostatnich występów nowej letniej trasy artysty. Wystąpi w:

  • 26.08 Żywiec / Męskie Granie
  • 27.08 Łódź / Letnisko / Księży Młyn
  • 28.08 Białystok / New Pop Festival
  • 09.09 Warszawa / ON AIR
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze