Tour de Pologne 2015: trasa 4. etapu. Nowy Sącz i Jaworzno utrudnienia w ruchu. Watch Me!

2015-08-05 12:14
Tour de Pologne Nowy Sącz
Autor: print screen tourdepologne.pl Tour de Pologne - Nowy Sącz trasa

Tour de Pologne 2015 trasa - Nowy Sącz i Jaworzno to kolejne miasta, przez które przejedzie peleton. 4 etap wyścigu został zaplanowany na 5 sierpnia 2015 roku. Które ulice zostaną wyłączone z ruchu? Mapki z Tour de Pologne w Nowym Sączu i Jaworznie dostępne na ESKA.pl wystarczy Watch (Me)

Tour de Pologne 2015 - trasa 4 etapu wyścigu zaczyna się w Jaworznie a kończy w Nowym Sączu. 5 sierpnia peleton wystartuje o godzinie 13:10. Ostatni kolarze powinni pojawić się na mecie w Nowym Sączu o godzinie 18:40. Czwartego dnia rywalizacji kolarze będą musieli zmierzyć się z górskim terenem. Łączna długość 4. etapu to 220 kilometrów. Dokładną godzinową rozpiskę oraz nazwy miejscowości na trasie, którą przejedzie peleton, umieściliśmy poniżej tego artykułu. 

Zdjęcie twojej siostry warte 6000 zł? Sprawdź, jak to zrobić

Tour de Pologne: Jaworzno - utrudnienia w ruchu

Chociaż start wyścigu zaplanowano na godzinę 13:10 to już od godziny 11 mieszkańcy Jaworzna będą mogli spodziewać się utrudnień w ruchu. Trasa 4. etapu Tour de Pologne w Jaworznie została wyznaczona w ścisłym centrum. Uczestnicy wydarzenia przejadą ulicami: Pocztową Grunwaldzką, Mickiewicza, Sławkowską, Obrońców Poczty Gdańskiej, Słowackiego. Po zrobieniu okrążenia w centrum miasta peleton pomknie w kierunku Chrzanowa ulicami: Pocztową, Grunwaldzką, Krakowską, Niemcewicza, Jana Pawła II i Krakowską. Zamknięcie pierwszych ulic nastąpi o godzinie 5:00. Które ulice będą zamknięte na czas przejazdu TdP 2015 w Jaworznie? Będą to ulice: Narutowicza, Zielona, Pocztowa, i Biała (od 5:00 do 13:30) oraz ul. Rynek, Pocztowa, Grunwaldzka, Mickiewicza, Sławkowska, Obrońców Poczty Gdańskiej, Słowackiego, Krakowska do granic miasta z Chrzanowem (od 12:30) 

Tour de Pologne: Nowy Sącz - utrudnienia w ruchu

Meta 4. etapu TdP 2015 znajdzie się przy ulicy Prażmowskiego obok Centrum Handlowego Gołąbkowice. Trasa na terenie Nowego Sącza będzie prowadzić przez ulice: Krakowską, Legionów, bulwar Narwiku, Kilińskiego, Królowej Jadwigi z nawrotem na skrzyżowaniu z Nawojowską, Królową Jadwigi w kierunku mostu 700-lecia, Prażmowskiego z przejazdem przez metę. 5 sierpnia od godziny 5:30 z ruchu będą wyłączone następujące ulice: Prażmowskiego, Kr. Jadwigi, wyjazd na ul. Kr. Jadwigi z Emili Plater i ul. Klasztornej. Od godziny 13:00 zamknięte będą dla ruchu ulice Prażmowskiego, Lwowska na odcinku od Prażmowskiego do Rynku, Rynek, ul. Piotra Skargi, Bulwar Narwiku, Kilińskiego, Krańcowa i Królowej Jadwigi. Od około godziny 16:20 będą wyłączone z ruchu ulice Krakowska i Legionów. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze