Tokio Hotel wracają do początków?! Konto na Insta zmieniło się nie do poznania

2020-08-10 11:00
Tokio Hotel
Autor: ASSOCIATED PRESS/East News

Tokio Hotel wspominają stare, dobre czasy, a może chcą wrócić do początku swojej kariery i reaktywować zespół? Ich Instagram wygląda, jak na początku istnienia! Czy Tokio Hotel wraca do korzeni? Fani czekają na więcej informacji.

Tokio Hotel wracają do początków swojej kariery? Niemiecki zespół muzyczny, który był niezwykle popularny w swoim czasie znowu powraca!? Zaciekawieni fani snują różne spekulacje, które zaczęły krążyć po sieci zaraz po drastycznych zmianach, jakie pojawiły się na profilu Tokio Hotel na Instagramie. Otóż zespół usunął z konta wszystkie swoje zdjęcia, lecz to nie koniec informacji. Skasowanie wszystkich postów, to dopiero początek niespodzianek. To, że zespół być może planuje przypomnieć fanom początki swojego istnienia i dać im znać, że powraca jest jeszcze fakt zmiany logo na stare, które towarzyszyło im od czasu debiutu oraz opublikowanie zdjęć z początku ich kariery. Obecnie ich profil w aplikacji Instagram jest dosłownie pamiętnikiem wspomnień z 2001 roku. Niemiecki zespół publikując zdjęcia oznacza je hasztagiem wehikuł czasu, jednak nie zdradza więcej szczegółów. Być może to tylko chwilowa podróż do przeszłości, lub może zapowiedzieć czegoś nowego? 

Sonda
Słuchałaś/eś Tokio Hotel?

Tokio Hotel - Instagram 

Tokio Hotel na swoim Instagramie zorganizowali powrót do przeszłości, który zrodził wiele pytań od strony fanów. Czy możemy spodziewać się powrotu niemieckiego zespołu? Z pewnością niebawem dowiemy się na ten temat więcej.

Makijaż w stylu aplikacji Instagram 2020
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze