Pamiętacie zespół Tokio Hotel? Jego wokaliści BARDZO się zmienili

2020-07-24 13:34
Tokio Hotel
Autor: ASSOCIATED PRESS/East News

Swego czasu byli idolami nastolatków w całej Europie. Ich piosenki podbijały listy przebojów, a ekstrawagancki wizerunek robił wrażenie nawet na tych, którzy ich nie słuchali. Mowa oczywiście o Tokio Hotel - jednej z najpopularniejszych niemieckich grup muzycznych. Jak dziś wyglądają bracia Kaulitz oraz Gustav i Georg? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl.

Tokio Hotel - jak dziś wyglądają członkowie legendarnego zespołu? Odpowiedź znajdziecie w naszym artykule na ESKA.pl. Chociaż ciężko w to uwierzyć, już niebawem minie piętnaście lat od premiery największego hitu niemieckiej grupy muzycznej, czyli ich debiutanckiego kawałka Durch den Monsun. Utwór ukazał się w sierpniu 2005 roku i od razu zawojował listy przebojów w całej Europie. Miliony nastolatków pokochały braci Kaulitz - Billa i Toma oraz ich przyjaciół Gustawa i Georga. Debiutancki album chłopaków sprzedawał się doskonale, a kolejne utwory także odnosiły spore sukcesy.

Szał na Tokio Hotel nie ominął również naszego kraju. Bill, Tom, Gustaw i Georg byli niezwykle popularni w naszym kraju, a każdy z ich zaplanowanych koncertów wyprzedawał się w całości. Dziś Tokio Hotel dalej kontynuują swoją przygodę z muzyką, jednak nie odnoszą takich sukcesów, jak kilkanaście lat temu. Niemniej jednak, wciąż mogą liczyć na wsparcie wiernych fanów, w tym oczywiście tych polskich. Członkowie grupy bardzo się zmienili na przestrzeni lat.

BTS kiedyś i dziś

Tokio Hotel dzisiaj

Jak dziś wyglądają członkowie Tokio Hotel? To zdecydowanie jedna z największych metamorfoz w historii show-biznesu! Najbardziej zmienili się bracia Kaulitz. Bill ma obecnie blond włosy, a Tom pozbył się charakterystycznych dredów i zapuścił zarost. Od 2019 roku jest też mężem znanej modelki Heidi Klum. Poniżej przedstawiamy wam najnowsze zdjęcia członków grupy, które sami zamieścili w swoich mediach społecznościowych.

Wyświetl ten post na Instagramie.
Easy Like Sunday Morning Post udostępniony przez Bill Kaulitz (@billkaulitz)
Wyświetl ten post na Instagramie.
Happy weekend! #staysafe #longhairdontcare Post udostępniony przez Georg Listing (@georglisting)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze