The Weeknd ujawnia nieopublikowane dotąd filmy! To kolejna niespodzianka dla fanów

2021-04-06 12:07 Adam Bysiek
The Weeknd na Super Bowl 2021
Autor: USA TODAY Network/Sipa USA/East News, Kevin C. Cox/Getty AFP/East News

O tym artyście niezależnie od dnia i pory roku jest cały czas głośno. Tym razem The Weeknd ponownie zapowiedział pewną premierę, ale nie chodzi o nową piosenkę, a coś czego zupełni nikt się nie spodziewał. Jak Wam się wobec tego wydaje, czym tym razem zaskoczy nas lubiany na całym świecie muzyk? Podpowiemy, że będzie na co popatrzeć, a całość inspirowana jest sentymentalnymi wspomnieniami i ważną dla artysty rocznicą.

The Weeknd z okazji trzeciej rocznicy wydania albumu My Dear Melancholy zdecydowała się podzielić ze swoimi fanami na całym świecie jeszcze nigdzie nie publikowanymi wcześniej nagraniami! Skoro mowa już o tajemniczych i tajnych do dziś nagraniach, zapewne wielu z was głowi się i zastanawia co dokładnie zrobił artysta. The Weeknd zaskoczył fanów i postanowił opublikować, z okazji rocznicy wydania swojego albumu, nagrania, które zupełnie przypadkiem znalazł w swoim aparacie. Na Twiterze można zaleźć post, w którym kanadyjski muzyk umieścił odnośnik do wyżej wspomnianych materiałów wideo.

The Weeknd najlepsze wykony na żywo

Kawałek Try me pochodzi z albumu My Dear Melancholy, który 30 marca 2021 roku obchodził swoje trzecie urodziny. To z tego wydania pochodzi jedna z najpopularniejszych piosenek artysty. Mowa oczywiście o Call Out My Name. To ten utwór zaliczył prawdziwy rekord w aplikacji Apple Music, gdzie w ciągu niespełna 24 godzin odsłuchało go 6 milionów ludzi na całym świecie.  

The Weekend publikuje tajne nagrania 

The Weekend publikuje w sieci tajne nagrania pochodzące sprzed lat, a dokładnie z okresu pracy nad albumem My Dear Melancholy. To co widzimy na wideo to nagrany klip w niecodziennym klimacie, który na pierwszy rzut oka wygląda jak selfie. W sieci pojawiło się tysiące komentarzy, w których fani nie szczędzą komplementów muzykowi zarazem dając wyraz szacunku dla jego twórczości i - magii zawartej w teledyskach, które są ponadczasowe - to jeden z komentarzy fana pod nagraniem wideo. 

Najnowsze