The Voice Senior - odcinek specjalny w Boże Narodzenie. Co się będzie działo?

2019-12-25 14:55
Prowadzący The Voice Senior
Autor: Jan Bogacz, materiały prasowe TVP

To prawdziwa niespodzianka dla fanów programu „The Voice Senior”! W nadchodzące święta TVP2 wyemituje specjalny odcinek, w którym ponownie zobaczymy wszystkich półfinalistów hitowego show. Co będzie się w nim działo? Poznaj szczegóły już teraz na ESKA.pl.

The Voice Senior - odcinek specjalny w Boże Narodzenie będzie pełen wzruszeń! Za nami półfinał The Voice Senior. Ale to nie koniec spotkań z muzykalnymi seniorami, którzy podbili serca milionów Polaków. W pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia widzowie będą mogli obejrzeć odcinek specjalny, który jest prezentem dla fanów programu. Prowadzący Marta Manowska i Tomasz Kammel wspólnie z wszystkimi półfinalistami będą rozmawiać o świętach. Nie zabraknie opowieści o tradycjach, wspomnień z dawnych lat oraz… muzyki. Widzowie ponownie usłyszą utwory związane ze świętami i okresem zimowym, które uczestnicy zaprezentowali w ostatnią sobotę na scenie muzycznego show.

Święta The Voice Senior już w najbliższą środę o godzinie 16:15 w TVP2. Przypomnijmy, że trzy dni później, 28.12.2019 o 20:05, zobaczymy wielki finał pierwszej polskiej edycji The Voice Senior. Uczestnicy będą walczyć o tytuł Najlepszego Głosu w Polsce, 50 tysięcy złotych oraz wycieczkę marzeń o wartości 30 tysięcy złotych.

Najnowsze