The Voice of Poland 2021 - fani niezadowoleni z wyboru trenera. Marek Piekarczyk popełnił błąd?

2021-10-27 14:59
Marek Piekarczyk
Autor: Jan Bogacz / TVP

Trwa kolejny etap muzycznych zmagań w The Voice of Poland. Decyzje trenerów wywołują zaskoczenie wśród widzów programu. Tym razem szerokim echem odbił się werdykt Marka Piekarczyka. Co piszą fani? Przekonacie się już teraz!

The Voice of Polanddecyzja Marka Piekarczyka wzbudziła kontrowersje. Nadszedł czas na wyjątkowe duety w ulubionym muzycznym show emitowanym na antenie Telewizji Polskiej. Do walki na ringu stają koleni uczestnicy i uczestniczki. Emocje sięgają zenitu, ponieważ obecny sezon formatu zgromadził bardzo utalentowanych muzyków. W Bitwie zmierzyły się Karolina Robinson oraz Karolina Szczurowska. Co ciekawe, pierwsza z wymienionych kobiet na Przesłuchaniach w ciemno odwróciła wszystkie fotele. Wokalistki zaprezentowały swoją interpretację hitu Stand By Me z repertuaru Bena E. Kinga. Jak potoczyła się bitwa? Czytajcie dalej!

Krystian Ochman jak Adele. Muzyczne starcie gigantów na horyzoncie

Justyna Steczkowska rozpłakała się w The Voice of Poland

The Voice of Poland – fani niezadowoleni z decyzji Marka

Choć występ rozpoczął się dobrze, na scenie czuć było nerwy. Po pewnym czasie Karolina Robinson zapomniała melodii. Ku zdziwieniu niektórych fanów show to właśnie ta uczestniczka wygrała bitwę i tym samym przeszła do kolejnego etapu programu. W Internecie pojawiły się opinie fanów Karoliny Szczurowskiej. Nie zgodzili się oni z decyzją Marka:

- Karolina Szczurowska jest świetna uważam że bardzo nie doceniona ogólnie w programie the voice ponieważ daje z siebie wszystko a i tak nikt nie daje jej szansy. Dziś widziałem w niej walkę i dała popis swoich możliwości według mnie powinna zostać. Nie odmawiam talentu i zjawiska przeciwniczce ale chyba jest ciut za wcześnie imo

- Karolina Szczurowska jesteś świetna. Czekam na twoją piosenkę. Przyjemnie się ciebie słuchało i dla mnie tę bitwę wybrałaś.

Sonda
Która uczestniczka powinna wygrać bitwę?
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze