Krystian Ochman jak Adele. Muzyczne starcie gigantów na horyzoncie

2021-10-25 13:48
Krystian Ochman
Autor: fot. Wojtek Koziara

Krystian Ochman jak Adele? Tych dwoje z pewnością posiada wielki talent muzyczny, a już niebawem dojdzie do ich starcia na listach sprzedaży. Jedna z najpopularniejszych wokalistek na świecie i zwycięzca The Voice of Poland zaprezentują swoje albumy w tym samym dniu. Kto wygra tę muzyczną bitwę?

Adele i Krystian Ochman - co łączy tych dwoje artystów? Bez wątpienia talent, którym oczarowali swoich słuchaczy. Brytyjska wokalistka nie ma sobie równych, jeśli chodzi o światowy rynek muzyczny. Wystarczy tylko spojrzeć na liczby, jakie wygenerował jej ostatni singiel Easy On Me, zapowiadający jej pierwszy od sześciu lat album studyjny. Piosenka pobiła rekord wszech czasów, stając się najchętniej streamowanym kawałkiem w historii muzyki. Krystian Ochman zachwycił natomiast miliony widzów w Polsce, biorąc udział w 11. edycji programu The Voice of Poland. To własnie za sprawą ich głosów wnuk Wiesława Ochmana zwyciężył show i tym samym otworzył sobie drogę do wielkiej kariery muzycznej. Już niebawem, bo 19 listopada, do sprzedaży trafi debiutancki krążek zwycięzcy The Voice of Poland zatytułowany po prostu Ochman. Tego samego dnia ukaże się również szumnie zapowiadany longplay 30 Adele. Zapowiada się zacięta walka o 1. miejsce na listach sprzedaży w Polsce!

Sonda
Na czyj album bardziej czekasz?

Krystian Ochman jak Adele

19 listopada będzie wielkim dniem zarówno dla Adele, jak i dla Krystiana Ochmana. Tego dnia na rynku ukażą się ich albumy muzyczne. Płyty Ochman i 30 z pewnością idealnie wpasują się w panujący za oknem jesienny klimat. W końcu mało kto potrafi wzbudzać emocje i wywoływać wzruszenie tak jak oni. Komu uda się zwyciężyć i zadebiutować na 1. miejscu listy OLiS? Dowiemy się już na początku grudnia.

Krystian Ochman o debiutanckiej płycie, Eurowizji i nowych piosenkach
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze