The Voice Kids - zwycięzca otrzyma nagrodę od Marty Gałuszewskiej

2018-02-24 20:02
The Voice Kids - zwycięzca otrzyma nagrodę od Marty Gałuszewskiej
Autor: Fot. Mat. prasowe/38pr Marta Gałuszewska w Voice of Poland

Podczas finału The Voice Kids Marta Gałuszewska wystąpi w roli gościa specjalnego. Zaśpiewa debiutancki singiel, wręczy nagrodę główną zwycięzcy programu i sprawi, że różowe peruki znów opanują studio.

Marta Gałuszewska, zwyciężczyni 8. edycji Voice of Poland, to bez wątpienia jedna z najbardziej oryginalnych wokalistek, kobieta kameleon i różowa pantera, która wspólnie z Michałem Szpakiem szukała kolorów życia. Na Przesłuchaniach w Ciemno zaśpiewała I see fire Eda Sheerana i tak to się zaczęło. Z każdego etapu programu wychodziła obronną ręką, by wreszcie poznać smak sukcesu i zgarnąć nagrodę główną.

Marta Gałuszewska w The Voice Kids

W finałowym odcinku The Voice Kids Marta Gałuszewska zaśpiewa swój debiutancki singiel „Nie mów mi nie”, który bije rekordy popularności w serwisie YouTube, a także wręczy prestiżową statuetkę „The Voice Kids” zwycięzcy programu. Bo przecież nie ma nic lepszego niż otrzymanie nagrody od osoby, która przeszła taką samą drogę. 

The Voice Kids - finał na żywo? Co zobaczymy 24.02 w TV?

Autor: brak danych

  The Voice Kids - finał pierwszej polskiej edycji muzycznego show zostanie podzielony na dwie części. W pierwszej rundzie każdy z dziewięciu finalistów zaśpiewa jedną piosenkę, starając się zdobyć uznanie swojego trenera. Każdy z jurorów będzie musiał zdecydować

 

Najnowsze