The Four. Bitwa o sławę: Igor Herbut przez nią oszalał!

2020-10-24 10:43 PO.
The Four Bitwa o Sławę
Autor: fot. Polsat/Krystian Szczęsny

Igor Herbut nie mógł wyjść z zachwytu po występie Karoliny Leszko! Ta wokalistka ma zadatki na bycie supergwiazdą The Four. Więcej o uczestniczce, która została wybrana do Wielkiej Czwórki programu zdradzamy na ESKA.pl!

Karolina Leszko jest wokalistką o zadatkach na supergwiazdę The Four. Jej głos już zawładnął jurorami, dlatego wybrali ją do Wielkiej Czwórki programu. W nadchodzącym odcinku przyjedzie kolej na wokalną bitwę Karoliny z jednym ze śmiałków chcących zająć jej miejsce w programie. Jak w niej wypadnie? Igor Herbut oceniając występ Karoliny będzie się wprost rozpływał się w zachwycie po jej występie! W piątek w The Four. Bitwa o sławę przedstawicielka Wielkiej Czwórki Karolina Leszko zaśpiewa hit Lady Gagi, Bradleya Coopera Shallow. Wokalistka powaliła jurorów na kolana! Jej głos wzbudził sensacje wśród nich. Mieli ciarki, gdy usłyszeli jej wykonanie. A Igor Herbut oszaloł na jej punkcie: – Ty mogłabyś zaśpiewać sialalala, to miałoby wszystko niesamowite uderzenie…

Karolina Peszko w The Four. Bitwa o sławę - fragment programu

Zobaczcie fragment programu! Karolina Leszko ma już jurorów po swojej stronie! A czy uda się jej zawładnąć publicznością zgromadzoną w studiu? Cały występ wokalistki i wszystkie emocje z nim związane już w najbliższy piątek!

The Four. Bitwa o sławę: Igor Herbut przez nią "oszaloł"!
Najnowsze