Teledysk do Wiggle Jasona Derulo ft. Snoop Dogg: Jason, Snoop + kobiece pośladki! Zobacz [VIDEO]

2014-05-22 14:46

Nowy teledysk Jasona Derulo do Wiggle ze Snoop Doggiem to klip ku chwale kobiecych pośladków. Tych nie brakuje oczywiście w wideo do Wiggle, które prosto z YouTube prezentujemy do zobaczenia na ESKA.pl. Gotowi na wakacyjną imprezę nad basenem z Jasonem i Snoopem?

Teledysk do Wiggle Jasona Derulo ft. Snoop Dogg zaliczył swoją premierę na YouTube 21 maja 2014 roku a my wideo do Wiggle prezentujemy poniżej. Co w nowym teledysku Jasona Derulo? Jest gorąco i to nie tyko ze względu na wakacyjną imprezę nad basenem. Temperaturę skutecznie podnoszą bowiem kobiece krągłości. Teledysk do Wiggle to swego rodzaju hołd oddany... pośladkom.

>>> Donatan obraził Conchitę Wurst? Nam powiedział co innego...


Tych nie brakuje w samym nagraniu. Tancerki z dumą potrząsają nimi w rytm muzyki, jest też lodowa rzeźba z pośladkami w roli głównej. Na uwagę zasługuje również układ taneczny w stylu Wiggle, który mistrzowsko serwuje Jason Derulo.

>>> #Jankes#krolem#selfie - o co chodzi?! [VIDEO]

Wcześniej w sieci pojawiła się amatorska wersja teledysku do Wiggle, którą wokalistka nakręcił wraz ze swoimi znajomymi i przypadkowo spotkanymi fanami w przerwie pomiędzy koncertami w Australii. To właśnie w tym filmiku po raz pierwszy zobaczyliśmy chorografię w stylu Wiggle.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze