Te kolory wybieram na lato 2024. Będą hitem tego sezonu!

i

Autor: Unsplash/Julia Kicova

Moda

Te kolory wybieram na lato 2024. Będą hitem tego sezonu!

2024-06-14 11:02

Każdy rok przynosi nam coś nowego i nie inaczej jest w świecie mody. Tutaj co sezon możemy liczyć na powiew świeżości i nowe, inspirujące kolory na odzieżowych płótnach. Czego zatem spodziewać się tego lata, do którego według kalendarza zostało zaledwie kilka dni?

Zieleń zawsze w modzie – w końcu kiedy, jak nie właśnie wtedy? Wybór jest szeroki – od intensywnego malachitu po delikatną miętę. Pora również na ciemniejsze warianty z niebieskich palet, które w połączeniu z bielą będą tworzyć dobrze wszystkim znany, marynarski motyw – a to zestawienie nigdy nam się nie znudzi! Za szkłem sklepowych witryn powinno znaleźć się wiele propozycji elementów garderoby oraz akcesoriów właśnie w tej morskiej estetyce.

A skoro już wspominamy biel, nie można pominąć również klasycznej czerni czy złota, które będzie idealnie mienić się w ciepłych promieniach słońca.

Synek Idy Nowakowskiej wystrojony jak ta lala. Paryski szyk na polskiej ulicy. Mamy zdjęcia

Peach Fuzz może być wszędzie!

To kolor wytypowany przez Instytut Pantone, dlatego co do tego trendu nie mamy wątpliwości. Brzoskwiniowy kolor może zdominować wszystkie sekcje sklepowych półek – od spacerowych sukienek po zwiewne piżamy, które sprawdzą się w duszne noce po upalnych dniach. To ponadto doskonały odcień na lekkie muśnięcie policzków czy dodanie blasku ustom, dlatego spodziewajcie się go również różach, pomadkach, błyszczykach czy lakierach do paznokci.

Dodać jeszcze odrobinę ciepłych akcentów można łagodnymi, żółtymi odcieniami. Kreacji z kwiatowym motywem również nie powinno zabraknąć!