Taniec z gwizdami 2022 - zagraniczna gwiazda w nowej edycji! To ona w 2016 roku skradła serca milionów widzów

2022-07-06 11:00
Jamala wystąpi w Tańcu z Gwiazdami!
Autor: East News/ AFP PHOTO / JONATHAN NACKSTRAND Jamala wystąpi w Tańcu z Gwiazdami!

Już we wrześniu na ekrany telewizorów w całej Polsce powróci Taniec z Gwiazdami. To już 13 edycja programu, który jest sukcesem na całym świecie. W ramach nadchodzącej edycji organizatorzy zaprosili naprawdę wielkie gwiazdy. Jedną z nich jest zwyciężczyni 61. Konkursu Piosenki Eurowizji - ukraińska wokalistka Jamala.

To już oficjalne! Jamala dołączy do gwiazd 13. edycji programu Taniec z gwiazdami. Już we wrześniu na ekrany telewizorów powróci ukochany przez Polaków program rozrywkowy, w których szereg gorących nazwisk po raz kolejny rywalizować będzie o wyjątkową kryształową kulę. W tym wyjątkowym sezonie zobaczymy nie tylko topowe polskie gwiazdy takie jak: Krzyszof Rutkowski,  Maja Włoszczowska, Ilona Krawczyńska i pierwszy polski Prince Charming Jacek Jelonek, ale również ukraińską supergwiazdę Jamalę, która zwyciężyła w 2016 roku 61. Konkurs Piosenki Eurowizji.

Taniec z gwiazdami 2022 - nowa edycja. Kiedy premiera? Kto wystąpi w programie?

Sanah w Twoja Twarz Brzmi Znajomo! Nowe wcielenie Basi Kurdej-Szatan

Jamala w Tańcu z Gwiazdami!

Jamala to ukraińska gwiazda, która zasłynęła dzięki hitowi 1944. W 2016 roku zwyciężyła 61. Konkurs Piosenki Eurowizji. Śpiewaczka dysponuje aż 4 oktawami, ale to nie jedyna rzecz którą może się popisać! Zna również podstawy tańca. Jesienią 2021 roku występowała w Tanci z zirkamy, ukraińskiej wersji programu, w którym teraz weźmie udział w Polsce.

Sonda
Czy masz zamiar oglądać 13. edycję show "Taniec z gwiazdami"?

Taniec z Gwiazdami 13 - lista gwiazd

Oto pełna lista gwiazd, których udział w 13. edycji programu został już potwierdzony:

  • Jamala
  • Krzysztof Rutkowski
  • Maja Włoszczowska
  • Jacek Jelonek
  • Łukasz Płoszajski
  • Ilona Krawczyńska
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze