The Voice Senior

i

Autor: Screen z YT: The Voice of Poland/Marzena Buczek | „Znalazłam” | Nokaut | The Voice Senior 4

Takiego występu w The Voice Senior jeszcze nie było! Publiczność ma swoją faworytkę

2023-02-08 11:37

Niebywała charyzma, zdumiewający głos i fun z tego, co robi. To najczęstsze komentarze, które pojawiają się pod występami jednej z uczestniczek tegorocznej edycji The Voice Senior. Trenerzy są zachwyceni jej umiejętnościami wokalnymi i pewnością siebie. Z kolei internauci nie ukrywają, że jest ona bezsprzeczną faworytką programu.

Publiczność The Voice Senior 2023 ma już swoją faworytkę. Kobieta jednym ze swoich występów udowodniła, że pozostali uczestnicy programu mają się czego obawiać. To, w jaki sposób pokazała swoje umiejętności wokalne podczas Nokautu udowodniło, że sześćdziesięciolatka znalazła się w odpowiednim miejscu. Internauci nie ukrywają, że to właśnie ona powinna wygrać tegoroczną edycję The Voice Senior. Podobnego zdania są trenerzy programu, którzy pokochali panią Marzenę już podczas przesłuchań w ciemno. Marzena Buczek w The Voice Senior zapadła wszystkim w pamięci już podczas swojego pierwszego występu na voice'owej scenie. Brawurowe wykonanie Volare zachwyciło Alicję Węgorzewską, Marylę Rodowicz i Piotra Szczepanika, którzy zdecydowali się odwrócić swoje fotele. Seniorka podjęła jednak decyzję, że to właśnie z wokalistą zespołu Pectus będzie kontynuowała swoją przygodę w programie.

Żaden uczestnik w historii Voice Senior nie zaskoczył jak TEN! Piotr Cugowski nie mógł uwierzyć

Masio Sylwester Kwiek - wnuk ostatniego króla romskiego uczestnikiem The Voice Senior!

The Voice Senior - Marzena Buczek

Podczas nokautów Marzena Buczek zaśpiewała hit zespołu O.N.A Znalazłam. To właśnie tym wykonaniem podbiła serca fanów programu, którzy nazwali ją bezsprzeczną faworytką tegorocznej edycji. Tomasz Szczepanik przyznał, że Marzena Buczek, zwana Zochą, jest wyjątkowa.

Zocha ma właściwie dwie twarze. Jest jak doktor Jekyll i Mr. Hyde.

Pod wrażeniem była również Małgorzata Tomaszewska.

Widzowie The Voice Senior są zażenowani. Piotr Cugowski wywołał ogromne oburzenie

Ale to był ogień!

Seniorka awansowała do półfinału programu, a internauci nie kryją swojego zachwytu. Przyznają, że wokalistka ma ogromne szanse, by wygrać The Voice Senior.

Pani Marzenko , swietnie . Najlepsze zenskie wykonanie dzisiejszego wieczoru . Drapiezny glos , sceniczny luz i charyzma , brawo !??

Super wykonanie. Pani Marzena pozamiatała. Najlepszy wystep. Liczę na tego typu utwory w wykonaniu Pani Marzeny.

Fantastyczne wykonanie.

Uwielbiam tę piosenkę i jestem pewna, ze Agnieszka Chylińska nie miałaby żadnych zastrzeżeń.

Seniorka zdradziła, że pomimo tego, że w jej rodzinie wszyscy byli muzykami, to ona sama jest amatorką i nigdy nie brała udziału w żadnych zajęciach muzycznych. Swój talent odkryła kilkanaście lat temu, kiedy wystąpiła w klubie karaoke. Wtedy odkryła, że ma naprawdę dobry głos i zdecydowała się rozwijać swoje umiejętności wokalne.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE