Tak zaczynał Michał Szczygieł. Poznaliśmy go w popularnym TV show!

2022-07-22 12:35
Michał Szczygieł
Autor: materiały prasowe//Universal Music Polska

Michał Szczygieł powrócił z propozycją na lato. Jego najnowszy singiel Adrenalina spotkał się ze świetnym odbiorem słuchaczy, a nakręcony do niego teledysk z miejsca pojawił się na karcie na czasie polskiego YouTube'a. Z pewnością nie każdy pamięta, że ten utalentowany wokalista dał się nam poznać kilka lat temu, biorąc udział w kultowym programie.

Michał Szczygieł potrzebował zaledwie kilku lat, by stać się jednym z najważniejszych graczy na polskiej scenie muzycznej. Wokalista wydaje hit za hitem, czego dowodem jest jego najnowszy singiel, którego mogliście posłuchać już na antenie Radia ESKA. Mowa oczywiście o wakacyjnym kawałku Adrenalina. Nakręcony do niego na Ibizie teledysk podbija kartę na czasie polskiego YouTube'a i zbiera świetne recenzje od fanów. Wpadający w ucho numer jest też najprawdopodobniej zapowiedzią drugiej płyty artysty, będącej następczynią wydanego w zeszłym roku krążka Tak jak chcę, z którego pochodzą takie hity jak Spontan, Nie ma co płakać czy tytułowe Tak jak chcę. Jako że Michał Szczygieł jest dziś jednym z topowych polskich wokalistów i dobrze zarządza swoją karierę, osiągając sukces za sukcesem, nie wszyscy pamiętają, że zanim stał się sławny, był uczestnikiem programu The Voice of Poland. Pamiętacie jego początki?

Michał Szczygieł, Meduza, The Chainsmokers i inni w New Music Friday w Radiu ESKA 22.07.2022

Bryska przerwała nasz wywiad z Michałem Szczygłem! Dlaczego nie ma go w Google?

Michał Szczygieł w The Voice of Poland

22-letni piosenkarz doskonale wykorzystał daną mu szansę. Michał Szczygieł jest bowiem jednym z tych uczestników The Voice of Poland, którym mimo przegranej udało się zrobić zawrotną karierę na polskiej scenie muzycznej. Artysta pojawił się na przesłuchaniach w ciemno do 8. edycji show, gdzie wykonał utwór Sailing. Jak sam później przyznał, pojawienie się na castingach było spontanicznym pomysłem i zupełnie nie spodziewał się tego, że trafi do samego finału, gdzie ostatecznie zajął 3. miejsce. Kibicowaliście mu od samego początku?

Sonda
Czy lubisz twórczość Mariusza Szczygła?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze