SZPILKA - WILDER: Transmisja walki w TV i online 16.01.2016

2016-01-17 4:02
Walka Artur Szpilka - Deontay wilder: data, miejsce, transmisja tv i online
Autor: fot. WBF Walka Artur Szpilka - Deontay wilder: data, miejsce, transmisja tv i online

Walka Artur Szpilka - Deontay Wilder już 16.01.2016 w Nowym Jorku. Transmisja z największej gali tej wiosny będzie dostępna! Gdzie oglądać w TV i online transmisję pojedynku o mistrzostwo świata WBC wagi ciężkiej z udziałem polskiego pięściarza? Sprawdź szczegóły na ESKA.pl

Walka Artur Szpilka - Deontay Wilder już 16.01.2016 w Nowym Jorku. Transmisja walki w TV i online, to moment, na który czekają zarówno zagorzali fani pięściarza, jak i pozostali miłośnicy boksu. Na ESKA.pl sprawdzamy, czy wiadomo już, gdzie oglądać galę boksu z udziałem polskiego sportowca. Artur Szpilka w nowojorskim Barclays Center powalczy o tytuł mistrza świata wagi ciężkiej organizacji WBC. Jego przeciwnik to jak na razie niepokonany 30-letni Amerykanin.

>> Szpilka - Wilder: SKRÓT VIDEO. Szpila przegrał z Wilderem? Były emocje!

Walka Szpilka vs Wilder w TV

Coraz popularniejszym rozwiązaniem w wypadku wydarzeń sportowych tego typu jest zastosowanie technologii PPV (pay-per-view), czyli płatnego dostępu do transmisji za pośrednictwem telewizji cyfrowej. Pojedynek Szpilki z Wilderem obejrzymy w nocy z 16 na 17 stycznia na antenie Polsat Sport. Początek gali o godzinie 2:00, a planowane rozpoczęcie walki "Szpili" po godzinie 5:00 nad ranem. 

Szpilka vs Wilder w live online

Live stream z walki Szpilki z Wilderem to opcja, na którą liczą ci, którzy nie korzystają z telewizji. Początkowo mówiło się, że galę będzie można obejrzeć na kanale Showtime Sports w serwisie YouTube. Oczywiście, można, ale niestety organizator wyłączył prawa do transmisji w Polsce. Obejrzycie ją poza granicami naszego kraju, co i tak sprawia, iż nigdy wcześniej walka o mistrzostwo świata wagi ciężkiej nie była transmitowana w sieci! 

>> Szpilka - Wilder: walki Polaków. Kto będzie walczył na gali w Nowym Jorku 16.01.16?

Jeżeli interesujecie się sztukami walki, przed pojedynkiem Szpilka - Widler odpalajcie darmowy film Carnera. To historia legendarnego włoskiego boksera, który mimo przeciwności losu zdobył tytuł mistrza świata.

Zobacz to video online, za darmo i legalnie >>

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze