Polski kibic

Autor: bulls Wynik meczu Szkocja Polska

Szkocja - Polska: wynik LIVE! Czy Polacy pokonają Szkocję w meczu eliminacji do EURO 2016? Check It Out!

2015-10-09 1:09

Szkocja - Polska: wynik meczu śledzony na żywo do sprawdzenia na ESKA.pl. Czy przedostatni mecz Polaków z 8.10.2015 w eliminacjach do EURO 2016 zakończył się zwycięstwem drużyny Adama Nawałki? Analizujemy dotychczasowe wyniki meczów Polska - Szkocja oraz podajemy wynik LIVE meczu Szkocja Polska na ESKA.pl

Szkocja - Polska: wynik meczu z 8.10.2015. W okolicach godziny 22:40 zakończyło się spotkanie rozegrane na stadionie Hampden Park w Glasgow. Czy skład polskiej kadry przed meczem ze Szkocją zapewnił nam zwycięstwo? Faktem jest, że w ostatnich miesiącach biało-czerwoni radzą sobie doskonale. Jeżeli chodzi o dziewięć dotychczasowych meczów ze Szkocją to ich bilans jest wyrównany. Polska drużyna zwyciężyła ze Szkocją trzy razy, zaliczyła cztery remisy i doznała dwóch porażek. Ostatni raz ze Szkotami wygraliśmy w 1980 roku w towarzyskiej potyczce w Poznaniu. Pierwszy mecz eliminacji do EURO 2016 a zarazem ostatni dziewiąty mecz ze Szkotami zakończył się remisem 2:2. Czy kolejne spotkanie ze Szkocją w ramach grupy D przyniosło nam zwycięstwo? O tym przekonacie się już teraz - w czwartek 8 października 2015 roku.

Szkocja - Polska wynik meczu 2:2.

Postępy Polaków w meczu eliminacji do EURO 2016 ze Szkocją będziemy śledziliśmy na bieżąco. Stąd też poniżej znajdziecie aktualizowany z minuty na minutę wynik meczu Szkocja - Polska [news zaktualizowany]

Szkocja 2:2 Polska (45' M. Ritchie, 62' S. Fletcher) : (3' R. Lewandowski, 90'+4 R. Lewandowski)

Reprezentacja Polski grała twardo i zacięcie, a co najważniejsze do końca! Pierwsza połowa była niezwykle wyrównana, co obrazowała statystyka posiadania piłki. Obie drużyny bardziej czekały na błąd rywala. Niestety, Szkocja się doczekała. To właśnie oni zdominowali ostatnie 5 minut pierwszej części spotkania. W tym czasie zdołali zdobyć wyrównującą bramkę.

Od początku drugiej połowy Szkoci naciskali, co sprawiło, że częściej byli przy piłce. Drugą bramkę straciliśmy po własnym błędzie. Od tamtej pory drużyna gospodarzy wszystkie siły skupiła na obronie. Trzeba przyznać, że Lewy na boisku dał z siebie wszystko. Polscy kibicie również nie zawiedli śpiewając: "gramy u siebie" "Polska biało-czerwoni" i być może dzięki temu zdobyliśmy wyrównującą bramkę! Walczymy o 1. miejsce w grupie pozbawiając tym samym Szkocję pewności, że awansują na Mistrzostwa Europy 2016. Przed Wyspiarzami mecze barażowe, w których wezmą udział drużyny, które zajęły w swoich grupach miejsce 3. Niezwykle ważny będzie niedzielny (11.10.15) mecz z Irlandią, który zakończy fazę eliminacyjną. Dodajmy, że do awansu na EURO 2016 we Francji wystarczy nam remis, a Robert Lewandowski wciąż jest liderem klasyfikacji strzelców! Z wynikiem 13. bramek. piłkarza Bayernu Monachium umocnił się na tej pozycji.

Irlandia zwyciężyła z Niemcami 1:0. Ten wynik jest szokujący!  W takim przypadku sytuacja w naszej grupie stała się niezwykle interesująca, bo o awans powalczy Polska, Irlandia i Niemcy!

• Miejsce 3. Irlandia - 18 punktów i 13 bramek na +
  • Miejsce 2. Polska - 18 punktów i 22 bramki na +
  • Miejsce 1. Niemcy - 19 puntków i 14 bramek na +

Nasi zachodni sąsiedzi 11 października zmierzą się z Gruzją.

Szkocja - Polska gdzie oglądać transmisję?

Mecz rozegrany w Glasgow będzie miał ogromny wpływ na to, czy Polacy dostaną się do EURO 2016. Nic więc dziwnego, że w czwartek 8 października 2015 roku tematem numer 1. w polskich domach będzie transmisja meczu Szkocja - Polska. W internecie spotkanie będzie można obejrzeć na serwisie ipla.tv. Z kolei transmisja meczu Szkocja - Polska live w telewizji będzie dostępna na kanałach Polsat i Polsat Sport. Przedostatni mecz Polaków w ramach eliminacji do EURO 2016 rozpocznie się o godzinie 20:45.

HOT: Robert Lewandowski: Zarobki Lewego o 500 procent wyższe w 2 lata? Zobacz, ile Lewy zarobił w internecie!

Wynik meczu Szkocja - Polska do sprawdzenia powyżej artykułu. Check It Out!