Sylwia Grzeszczak nie wyda płyty! "Czyżby Sylwia trzymała utwory na dyskietce?"

2019-09-13 11:36 MK
Sylwia Grzeszczak
Autor: Mateusz Jagielski/East News

Sylwia Grzeszczak to od kilku lat jedna z najpopularniejszych artystek w Polsce. Wykonawczyni takich hitów jak Sen o przyszłości, Tamta dziewczyna czy najnowszego Rakiety może pochwalić się rzeszą wiernych i wspierających ją fanów, którzy z niecierpliwością oczekują nowości muzycznych sygnowanych jej nazwiskiem. W przyszłym tygodniu Sylwia Grzeszczak miała wydać wyjątkowy album. Niestety, jego premiera została odwołana. Dlaczego?

Sylwia Grzeszczak - nowa płyta artystki nie ukaże się! Taką informację podał management piosenkarki na tydzień przed jej planowaną premierą. Krążek Best of live: 10 Ten Tour miał ukazać się na rynku w piątek, 20 września. O premierze wydawnictwa artystka poinformowała zaraz po udostępnieniu w sieci singla Rakiety, którego przedpremierowe fragmenty mogliście usłyszeć tylko na ESKA.pl. Jak wiadomo, nie był to jednak w pełni nowy materiał. Otóż, Best of live: 10 Ten Tour stanowiło zapis audio jednego z koncertów gwiazdy w gdańskiej ERGO Arenie. Dlaczego płyta nie będzie dostępna w sprzedaży?

Sylwia Grzeszczak - nowa płyta nie ukaże się!

O przykrym fakcie, fani wokalistki dowiedzieli się w czwartek 12 września. Wytwórnia Warner Music Poland rozesłała do osób, które zakupiły krążek, informację o tym, że nowa płyta Sylwii Grzeszczak nie ukaże się. Powodem jest awaria dysku zawierającego materiał. Managerowie artystki zapewnili, że robili wszystko, by odzyskać stracone pliki, jednak nie udało się. Wielbiciele nie kryli swojego oburzenia. Wielu z nich uznało, że takie sytuacje w 2019 roku nie powinny być miejsca, bowiem wszystkie pliki audio można przechowywać online. - Czyżby Sylwia trzymała utwory na dyskietce? A może na pendrivie? - dopytywali ironicznie. Sama Sylwia nie wypowiedziała się jeszcze na ten temat.

Najnowsze