Stuu w szpitalu. Co się dzieje z popularnym youtuberem?

2020-06-09 15:13 JJ
Stuu w szpitalu? Co się dzieje z popularnym youtuberem?
Autor: Kamil Piklikiewicz/East News Stuu w szpitalu? Co się dzieje z popularnym youtuberem?

Stuart Burton od długiego czasu walczy o swoje zdrowie i bardzo często ląduje w szpitalach. Tym razem jest podobnie. Na co choruje popularny youtuber? Dlaczego znowu musiał poddać się hospitalizacji? Wszystkie szczegóły znajdziecie na ESKA.pl.

Stuu wylądował w szpitalu! Co dzieje się ze zdrowiem popularnego youtubera? Stuart Burton od lat ma kłopoty ze zdrowiem. Fani są zaniepokojeni i zastanawiają się co dzieje się z ich ulubionym internetowym twórcą. Od kilku dni na kanale Stuarta również nie pojawiają się nowe filmy. Jest to związane z hospitalizacją youtubera. Uspokajamy jednak, jak Stuu sam przyznał na swoim instastories nie jest chory na COVID-19. Co zatem dzieje się z Burtonem? Na co choruje gwiazda sieci?

Fanka o Team X, debiutanckim singlu i nie tylko! WYWIAD

Stuu w szpitalu - jaki jest jego stan zdrowia?

Nie jest tajemnicą, że Stuu od dłuższego czasu ma kłopoty ze zdrowiem. Aktualny pobyt youtubera w szpitalu nie jest pierwszym. O ponownej wizycie w szpitalu Stuu poinformował fanów za pośrednictwem InstaStories, jednak nie podał przyczyny wizyty u lekarza. Youtuber dodał, że w szpitalu zostanie jakiś czas i bardzo potrzebuje teraz spokoju i odpoczynku. Trzymamy kciuki za Stuu i życzymy mu szybkiego powrotu do zdrowia!

Najnowsze