Doda - piosenka Fake Love UJAWNIA tajemnicę miłości artystki. Internauci w szoku!

i

Autor: Universal Music Poland / materiał prasowy Doda - piosenka Fake Love UJAWNIA tajemnicę miłości artystki. Internauci w szoku!

Studniówka z Dodą to nie żart! Wystarczy spełnić JEDEN warunek

2022-01-15 14:11

O studniówce z Dodą marzy chyba każdy fan piosenkarki. Artystka co roku dostaje całe mnóstwo propozycji od swoich wielbicieli. W tym roku postanowiła dać się zaprosić na imprezę maturzystów. By móc jednak pojawić się z Dodą na balu, trzeba spełnić jeden warunek. Czytelnicy ESKA.pl mają ułatwione zadanie!

Być może nie wszyscy o tym wiedzą, ale ze względu na to, że Doda bardzo wcześnie rozpoczęła karierę muzyczną, nie pojawiła się na własnej studniówce. W tym roku artystka ma jednak szansę na zabawienie się w towarzystwie tegorocznych maturzystek i maturzystów. Za pośrednictwem mediów społecznościowych piosenkarka ogłosiła niesamowity konkurs, w którym wygraną jest możliwość zaproszenia jej na coroczną imprezę uczniów kończących edukację w szkołach ponadpodstawowych. Doda wyznała, że co roku dostaje całe mnóstwo wiadomości, za pośrednictwem których fanki i fani zapraszają ją jako osobę towarzyszącą na tę jedyną taką noc w życiu. Artystka postanowiła spełnić marzenie któregoś ze swoich wielbicieli, a przy okazji wypromować swój najnowszy singiel Fake Love, który czeka na wasze głosy w Propozycjach do Gorącej 20. No właśnie! Aby móc brylować na parkiecie z Dodą oraz wprawić koleżanki i kolegów ze szkoły w osłupienie, należy wesprzeć utwór w naszym plebiscycie.

Sonda
Podoba Wam się styl Dody?

Idź na studniówkę z Dodą!

Doda nie ukrywa, że bardzo zależy jej na tym, by osobisty singiel Fake Love trafił do jak największej liczby słuchaczy. W związku z tym artystka zaproponowała swoim fanom układ polegający na tym, że osoba, która prześle najwięcej dowodów na to, że oddała głos na Fake Love między innymi na stronie ESKA.pl, dostąpi zaszczytu pojawienia się z nią na studniówkowej imprezie. Wszystkie szczegóły znajdziecie w wideo poniżej. Głosuj w Propozycjach do Gorącej 20, a może to właśnie ty zatańczysz z Dodą poloneza!

Doda gościem Radia ESKA