Started From The Bottom - Drake. Posłuchaj na Eska.pl nowego singla Drake'a [AUDIO]

2013-02-04 12:33

Started From The Bottom to nowy singiel Drake'a. Utwór będzie promował nowy album rapera. Posłuchaj piosenki na Eska.pl!

Started From The Bottom to tytuł nowego singla Drake'a. Piosenka będzie promowała trzecią płytę rapera, nad którą obecnie pracuje. Oficjalna premiera utworu będzie miała miejsce podczas rozdania nagród Grammy, jednak Drake nie chciał tak długo trzymać fanów w niepewności i opublikował piosenkę w sieci. Raper odcina się tym samym od medialnych form promocji utworu. Chciałby promować się tylko za pośrednictwem internetu, ponieważ to tam rozpoczęła się jego kariera.

Zobacz na Eska.pl Take Care w wykonaniu Drake'a i Rihanny

Drake oprócz muzyki zajmuje się także aktorstwem. Użyczył głosu między innymi Ethanowi z Epoki Lodowcowej 4. Zagrał także w kanadyjskim serialu młodzieżowym Gwiazda Od Zaraz, gdzie wcielił się w rolę samego siebie. Drake zadebiutował płytą Thank Me Later z 2010 roku i Take Care, która ukazała się rok później. Drake'owi popularność przyniosła także znajomość z Rihanną. Pojawiły się nawet plotki o łączącym ich romansie, jednak szybko je zdementowali.

Posłuchaj Started From The Bottom - DrakeNie czytałeś jeszcze?

Beyonce wystąpi w Polsce!


EP


Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze