Spektakularny występ w Mam Talent. Juror nie mógł się powstrzymać

i

Autor: Screen z YT: 82nd Airborne Division Chorus brings INSPIRING resilience with "I Am Here" | Qualifiers | AGT 2023 / America's Got Talent

Mam Talent

Spektakularny występ w Mam Talent. Juror nie mógł się powstrzymać

2023-09-21 12:23

W nowym sezonie Mam Talent nie brakuje niesamowitych występów i uzdolnionych uczestników. Ostatni odcinek był na to doskonałym dowodem. Jeden z performansów szczególnie zapadnie jurorom i widowni w pamięci. Był naprawdę niezwykły - dostrzegł to sam Simon Cowell. Musicie to zobaczyć!

Najnowszy sezon programu Mam Talent jest pełen niesamowitych występów. Uczestnicy zdecydowanie pokazują, na co ich stać - i idzie im to fantastycznie! Wielu z nich zasługuje na wygraną, jednak nie każdy będzie mógł zająć pierwsze miejsce. W ostatnim odcinku jeden z performansów szczególnie spodobał się jurorom. Byli zachwyceni tym co zobaczyli. Simon Cowell nie mógł wyjść z podziwu. 82nd Airborne Division Chorus zrobiło na nim ogromne wrażenie, co doskonale pokazuje jego reakcja. Musicie to zobaczyć na własne oczy. Z pewnością jest to coś, co zapadnie Wam w pamięci. Szczegóły znajdziecie pod wideo!

ZOBACZ TAKŻE: 8-letni tancerz robi szpagaty w Mam Talent. Kilka dodatkowych kilogramów mu nie przeszkodziło!

Król lew, Sanah a może Bruno Mars? Zaśpiewaj i wybieraj kolejną piosenkę! | Dokończ piosenkę 19

Mam Talent - 82nd Airborne Division

Chór 82nd Airborne Division już na pierwszych przesłuchaniach spodobał się jurorom. Byli pod ogromnym wrażeniem ich umiejętności. W ostatnim odcinku mieli szansę po raz kolejny wystąpić na scenie programu. Na warsztat wzięli jeden z utworów Pink - "I Am Here". Wykonanie przypadło do gustu nawet samemu Simonowi Cowellowi, który jest bardzo wymagający. Mężczyzna rzadko nagradza uczestników owacjami na stojąco, jednak w tym przypadku nawet się nie wahał. Przyznał im, że ich występy są jednymi z jego ulubionych w najnowszej edycji. Nic dziwnego, że grupa dostała się do kolejnego etapu. Być może to właśnie oni zwyciężą!

ZOBACZ TAKŻE: Zaczarowali jurora w Mam Talent. Ten występ szokuje!