Sorana & David Guetta, Sigala, Lanberry i inni w New Music Friday w Radiu ESKA 21.01.2022

2022-01-21 14:53
Sorana & David Guetta, Sigala, Lanberry i inni w New Music Friday w Radiu ESKA 21.01.2022
Autor: single cover art Sorana & David Guetta, Sigala, Lanberry i inni w New Music Friday w Radiu ESKA 21.01.2022

21 stycznia 2022 to dzień, który warto zapamiętać, jako ten wyjątkowy pod względem nowości muzycznych! W ramach New Music Friday w Radiu ESKA zaproponowaliśmy Wam bujający singiel, w którym udział miał David Guetta! Nie mogło zabraknąć także nowej propozycji od Lanberry, Sigali, czy Purple Disco Machine! Poznajcie wszystkie najważniejsze premiery już teraz.

New Music Friday w Radiu ESKA 21.01.2022 to kilka gorących propozycji, które mają szansę podbić muzyczny rynek! W ESCE dbamy o to byście byli na czasie z najnowszą muzą, dlatego od samego rana serwujemy Wam najlepsze nowości muzyczne. Zdecydowanie 2022 rok zaczął się bardzo dobrze, wręcz idealnie. Na naszej liście premier nie mogło zabraknąć nowej piosenki, pod którą podpisuje się Keanu Silva. Nowej, choć z wykorzystaniem melodii kultowego hitu Children, świętej pamięci, Roberta Milesa. Proponujemy Wam także świeży singiel, w którym udział miał David Guetta! Francuski producent, jak słychać w utworze Redrum, najwyraźniej powraca do swoich starych, sprawdzonych brzmień. Redrum opowiada historię dwojga ludzi, którzy zakochują się w tej samej osobie. Na koniec jednak tylko jedno z nich będzie szczęśliwe, drugie będzie miało złamane serce, opowiedziała Sorana, czyli artystka śpiewająca ten kawałek. Na jakie nowe piosenki 21 stycznia 2022 warto jeszcze zwrócić uwagę?

WOŚP 2022: wylicytuj numer jeden Gorącej 20 Radia ESKA!

Sara James jak Rihanna w ESKA Live! Ciarki gwarantowane

New Music Friday - premiery 21.01.2022

New Music Friday w Radiu ESKA 21 stycznia 2022 to również nowa piosenka, pod którą podpisuje się brytyjski DJ, znany jako Sigala. Zaczął od utworu Easy Love, wydał Came Here For Love, Wish You Well, a teraz ma ochotę podbić muzyczny rynek i zająć 1. miejsca wszystkich najważniejszych list hitów za sprawą utworu Melody. Zwróćcie również uwagę na singiel Nocny Express, który przedpremierowo mogliście poznać, tylko na ESKA.pl. Co jeszcze? Tiscore, czyli niemiecki producent znany ze współpracy z Lizot postanowił postawić na własny, solowy utwór In For The Kill. 

Nowości Muzyczne 2022 - NOWE HITY, PREMIERY, PŁYTY, ZAPOWIEDZI [POLSKIE I ZAGRANICZNE]

Premiery w Radiu ESKA 21.01.2022 - lista

  • Sorana & David Guetta - redruM
  • Sigala - Melody
  • Purple Disco Machine feat. Sophie & The Giants - In The Dark
  • Tiscore - In For The Kill
  • Lanberry - Nocny Express
  • Keanu Silva, Toby Romeo, SACHA - Hopeless Heart
  • Charlie Puth - Light Switch
  • Alle Farben & HUGEL feat. FAST BOY - Castle 
  • 22Bullets & Fedde Le Grand feat. JAMIE - Wouldn't Be Me
  • SB Maffija - Lawenda
Sonda
Najlepsza nowość 3. tygodnia stycznia, to:
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze