Sobel prezentuje Kontrast! Michał Szczygieł gościem młodego rapera

2020-06-29 16:06 JJ
Sobel prezentuje Kontrast! Michał Szczygieł gościem młodego tapera
Autor: Universal Music Polska Sobel prezentuje Kontrast! Michał Szczygieł gościem młodego tapera

Kilkadziesiąt milionów odsłon w serwisie YouTube. Sobel wkradł się w serca swoich fanów klimatycznymi utworami, które od razu zyskały na popularności. Teraz młody raper prezentuje nową e-pkę Kontrast, na której gościem jest m.in. Michał Szczygieł. Szczegóły znajdziecie na ESKA.pl.

Sobel to młody wokalista, który szturmem zaczął zdobywać kolejne playlisty platform streamingowych. Jego najpopularniejszy utwór „Impreza” w serwisie YouTube osiągnął już ponad 30 milionów wyświetleń. Teraz raper postanowił wydać E-pkę zatytułowaną Kontrast, a jej tytuł idealnie obrazuje nie tylko zawartą treść, ale także charakter muzyka. Wydawnictwo promuje m.in. piosenka Daj mi znać,nagrana w duecie z Michałem Szczygłem. 

Domowe Granie: Magda Bereda

Sobel prezentuje Kontrast. Na płycie sporo gości!

Materiał składa się z ośmiu zróżnicowanych utworów, którymi Sobel ukazuje swój świat. Pod względem lirycznym jest to niejako przedstawienie swojej postaci i klucz do zrozumienia całości twórczości. Materiał pod względem muzycznym jest bardzo szeroki. Nie brakuje tutaj syntetycznych i mocnych rapowych bitów, które przeplatane są balladowym klimatem. To ukazuje wachlarz możliwości wokalnych Sobla, a także jego otwarty umysł stylistyczny. To zdecydowanie jego atut i wyróżnik. Kontrast zauważalny jest także w doborze gości. Wokalnie udzieliły się silne rapowe charaktery takie jak Frosti, Skip czy Siles. Znalazło się jednak także miejsce dla bardziej popowego klimatu, w postaci niezwykle utalentowanego finalisty programu The Voice of Poland - Michała Szczygła. Jego głos usłyszymy w niezwykle nośnym utworze Daj mi znać, którego produkcją zajął się Czarny HIFI.

Najnowsze