Polska - Słowenia 2019: KIEDY, GDZIE i O KTÓREJ GODZINIE następny mecz Polski?

2019-09-05 11:45
Polska - Słowenia 2019: GDZIE, O KTÓREJ I KIEDY następny mecz Polski?
Autor: AP Photo/Czarek Sokolowski / EAST NEWS Polska - Słowenia 2019: GDZIE, O KTÓREJ I KIEDY następny mecz Polski?

Mecz Polska - Słowenia to piąte starcie naszej reprezentacji w eliminacjach do Mistrzostw Europy 2020. Nasi reprezentanci w przypadku wygranej znacznie zwiększą swoje szanse na wyjście z grupy i zrobią duży krok, by zapewnić sobie występ na Euro 2020. Dlatego też nie możecie przegapić tego pojedynku. Kiedy, gdzie i o której godzinie następny mecz Polski? Przekonajcie się sprawdzając na ESKA.pl

Kiedy następny mecz Polski? Gdzie i o której godzinie? Nie jest tajemnicą to, z kim następny mecz Polski. Nasza reprezentacja po czterech emocjonujących spotkaniach w eliminacjach mistrzostw Europy 2020 dostarczy nam kolejną dawkę wrażeń. Wszystko w bardzo ważnym spotkaniu ze Słowenią. Piłkarze Jerzego Brzęczka, w przypadku wygranej, zrobią duży krok w drodze do awansu na Euro 2020. 

Zobacz: MECZE POLSKI 2019/2020 - kiedy i z kim gra Polska? [TERMINARZ]

Następny mecz Polski - KIEDY, GDZIE?

Już wkrótce następny mecz Polski w eliminacjach do Euro 2020. Po spotkaniu z Austrią, Łotwą, Macedonią oraz Izraelem przyszedł czas na starcie z reprezentacją Słowenii. Bilans tych reprezentacji przemawia na korzyść reprezentacji Polski. W całej historii odbyło się 6 meczów, z czego 2 razy zwyciężali nasi piłkarze, 1 raz Słowenia i 3 razy spotkanie zakończyło się remisem. Ostatni pojedynek miał miejsce we Wrocławiu, 14 listopada 2016 roku. Wtedy na Stadionie Miejskim zremisowaliśmy po bramce Łukasza Teodorczyka 1:1. Bolesną porażkę zaliczyliśmy w 2009 roku, kiedy na wyjeździe - w eliminacjach do mistrzostw świata - przegraliśmy aż 3:0.

Następny mecz Polski ze Słowenią będzie więc emocjonujący. Wszystko już 6 września 2019 na stadionie Stozice w Lublanie.

Polska - Słowenia 2019: GODZINA

O której godzinie mecz Polska - Słowenia 2019? Podobnie, jak wcześniejsze spotkania z udziałem reprezentacji Polski, pojedynek ze Słowenią rozpocznie się punktualnie o godzinie 20:45. 

Najnowsze