Skrillex na Wiankach nad Wisłą 2019 Warszawa - koncert DJ-a marzeniem fanów

2019-01-30 14:25 M.C.
Skrillex na Wiankach nad Wisłą 2019 Warszawa - koncert DJ-a marzeniem fanów
Autor: AFP/EAST NEWS Skrillex

Polscy fani chcą usłyszeć Skirllexa podczas warszawskich Wianków nad Wisłą 2019. Czy artysta przyjedzie na występ? Czytajcie na ESKA.pl.

Skrillex na Wiankach nad Wisłą 2019 Warszawa - występ legendarnego DJ-a to marzenie tysięcy fanów w Polsce. Skrillex, czyli Sonny John Moore, był już w naszym kraju dwukrotnie, w tym raz właśnie w Warszawie podczas Oragne Warsaw Festiwal. Czy to możliwe, że zawita podczas tegorocznych wianków nad Wisłą?

Skrillex na Wiankach nad Wisłą 2019 - facebookowa akcja fanów

Polscy fani Skirllexa chcą go zobaczyć w naszym kraju po raz trzeci. By przekonać władze Warszawy do zaproszenia Amerykańskiego DJ-a na Wianki nad Wisłą 2019, organizują facebookową akcję. Liczą na duży odzew ze strony wszystkich osób wybierających się na imprezę. W opisie akcji czytamy:

Marzeniem wielu z nas jest kolejny, trzeci już koncert Skrillexa w Polsce! Po ostatnich wiankach, na których wystąpił Afrojack, wielu fanów EDMu, ale nie tylko, było zadowolonych z imprezy jaką zaserwowały nam Wianki! Booking Afro pokazał również, że Warszawa jest gotowa na duże nazwiska muzyki elektronicznej i jest w stanie zabookować największe gwiazdy tego gatunku! Jako iż Skrillexa nie było już dawno w Polsce, jest to świetna okazja, żeby powrócił do naszego kraju! Dołączajcie do wydarzenia! Pokażmy organizatorom Wianków oraz władzom Warszawy, że chcemy SKRILLEXA W POLSCE!

Czy to się uda? Czas pokaże. Koncert Skrillexa byłby jednak spełnieniem marzeń fanów, którzy pamiętają jego poprzedni występ w Warszawie.

Warto dodać, że dyskografię Skrillexa zamyka płyta Recess z 2014 roku. Polscy słuchacze na pewno chcieliby usłyszeć z niej kilka hitów. Dokładnie informacje o ich przedsięwzięciu znajdziecie na Facebooku akcji Skrillex na Wiankach nad Wisłą 2019 Warszawa.

Najnowsze