Skolim

i

Autor: Youtube.com/ SKOLIM Official; screen z filmu "SKOLIM - Kiss me Baby (Official Video)" Skolim na Eurowizji 2023 to dobry pomysł?

Skolim pojedzie na Eurowizję 2023? Autor hitu Wyglądasz idealnie chce wygrać konkurs!

2022-10-11 15:43

Skolim reprezentantem Polski na Eurowizji 2023? Brzmi jak szalony pomysł, ale okazuje się, że całkiem możliwy! Młody piosenkarz, który zasłynął dzięki hitowi Wyglądasz idealnie, nie wyklucza, że zgłosi się do konkursu. Telewizja Polska już rozpoczęła poszukiwanie gwiazdy, która pojedzie do Wielkiej Brytanii. Czy będzie to właśnie Skolim?

Eurowizja 2023 to wciąż odległe wydarzenie, ale powoli rozpoczyna się giełda nazwisk, które mogą pojechać na konkurs do Wielkiej Brytanii. TVP ogłosiła już preselekcje, które odbędą się 26 lutego 2023. 10 najlepszych kandydatów zmierzy się w koncercie finałowym, który na żywo będzie można śledzić w telewizji. Okazuje się, że jedną z gwiazd może być Konrad Skolimowski, lepiej znany jako Skolim. Jeszcze do niedawna znany głównie jako influencer i zawodnik w galach MMA, a od niedawna także piosenkarz. Jego singiel Wyglądasz idealnie to jeden z największych hitów ostatnich miesięcy. Z czym Skolim miałby pojechać na Eurowizję?

ZOBACZ TAKŻE: Eurowizja 2023 - zasady preselekcji. Kiedy i jak wybiorą reprezentanta Polski?

Przepis na HITY Z TIKTOKA [B.O.T.A., FERRARI] | ESKA XD - Ale to już było! #59

Eurowizja 2023 - Skolim reprezentantem Polski?

Fani Skolima od dawna namawiają go do wyjazdu na Eurowizję, a ten nie mówi nie. - Jeśli jeszcze będę dostawał pytania o Eurowizję to pojadę i ja dla was wygram – powiedział jakiś czas temu w rozmowie z disco-polo.info. Co prawda Konrad nadal nie powiedział, że na pewno wyśle zgłoszenie do preselekcji, zainteresowani już spekulują, że jego kandydaturą byłby jego ostatni singiel Kiss Me Baby. Co sądzicie o tym pomyśle?

ZOBACZ TAKŻE: Eurowizja 2023 - te gwiazdy chcą reprezentować Polskę! Kto wystąpi w preselekcjach?

Sonda
Czy Skolim powinien pojechać na Eurowizję 2023?

Eurowizja 2023 - kiedy i gdzie?

Europejska Unia Nadawców poinformowała, że półfinały Eurowizji 2023 odbędą się 9 i 11 maja. Z kolei finał obejrzymy 13 maja. Przyszłoroczna edycja największego konkursu muzycznego na świecie zostanie zorganizowana w Liverpoolu. Imprezę gościć będzie hala widowiskowo-sportowa Echo Arena. Wielka Brytania zorganizuje Eurowizję w zastępstwie za Ukrainę, która wygrała w 2022 roku.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE