Shawn Mendes - koncert online to spełnienie marzeń fanów! Kiedy i gdzie oglądać?

i

Autor: Universal Music Poland / materiał prasowy Shawn Mendes - koncert online to spełnienie marzeń fanów! Kiedy i gdzie oglądać?

Shawn Mendes - koncert online 2020 to spełnienie marzeń fanów! Kiedy i gdzie oglądać?

2020-12-03 15:52

Shawn Mendes w premierowy weekend swojej najnowszej płyty przygotował dla fanów koncert transmitowany w internecie - Wonder: The Experience. W trakcie koncertu usłyszymy utwory z czwartego albumu studyjnego Shawna Mendesa zatytułowanego Wonder. Kiedy oglądać koncert artysty? Przekonajcie się sprawdzając garść szczegółów!

Spis treści

  1. Shawn Mendes - koncert online 2020: CENA, ILE KOSZTUJE?
  2. Shawn Mendes - koncert: kiedy i gdzie oglądać?
  3. Shawn Mendes - płyta Wonder
  4. Shawn Mendes - kariera, piosenki, biografia

Shawn Mendes - koncert online 2020: kiedy i gdzie oglądać? Podpowiadamy z myślą o osobach, które z utęsknieniem czekają na występy artysty. Koncert Shawna Mendesa został nazwany Wonder: The Experience. To ostatnie wydarzenie w 2020 roku z serii American Express Unstaged, jak również ostatni występ artysty w tym roku. Kanadyjski wokalista, prywatnie chłopak Camili Cabello, wcześniej pojawił się w The Tonight Show Starring Jimmy Fallon oraz BBC Radio 1’s Live Lounge.

Shawn Mendes kiedyś i dziś

Shawn Mendes - koncert online 2020: CENA, ILE KOSZTUJE?

Ile kosztuje bilet na koncert Shawna Mendesa? Otóż wydarzenie jest bezpłatne, ale fani mogą też opcjonalnie zakupić bilety. Część zysków ze sprzedaży zasili konto The Shawn Mendes Foundation.

Shawn Mendes - koncert: kiedy i gdzie oglądać?

Koncert Shawna Mendesa online odbędzie się 6 grudnia o godzinie 18:00 czasu wschodniego. Oznacza to, że w Polsce wydarzenie będzie można oglądać 6 grudnia po godzinie 23:00. Poniżej znajdziecie bezpośrednią transmisję koncertu. 

Shawn Mendes - płyta Wonder

Wonder to następca trzech albumów Shawna Mendesa debiutujących na pierwszym miejscu, które następnie pokryły się platyną. 23 listopada na platformie Netflix pojawił się film dokumentalny IN WONDER. Obraz, który był prezentowany w ramach wydarzenia specjalnego na festiwalu filmowym w Toronto w reżyserii Granta Singera (teledyski dla The Weeknd, Lorde, Sama Smitha) to wgląd w ostatnie kilka lat życia artysty.

Płyty Wonder od 4 grudnia możecie wygrać w konkursie na ESKA.pl!

Sonda
Wonder - czekasz na nową płytę Shawna Mendesa?

Shawn Mendes - kariera, piosenki, biografia

Shawn Mendes w maju 2018 wydał swój trzeci album zatytułowany Shawn Mendes. Krążek zadebiutował na szczycie Billboard 200 oraz w wielu innych rynkach na całym świecie. Stał się też numerem jeden tuż po premierze w ponad 80 krajach. Za sprawą tak udanego debiutu Shawn stał się najmłodszym artystą z trzema albumami #1 na koncie w USA. Gwiazdor otrzymał dwie nominacje na 61. ceremonii Grammy w kategoriach: Piosenka roku za In My Blood oraz Najlepszy popowy album wokalny. Rok później artysta mógł cieszyć się nominacją za singiel „Señorita” z Camilą Cabello w kategorii Najlepszy popowy duet/występ grupowy. Utwór pobił rekord Spotify w liczbie streamów w dniu premiery dla damsko-męskiego duetu, a ostatecznie okazał się też najchętniej streamowanym kawałkiem w 2019.

Zobacz: Shawn Mendes o ciałopozytywności i presji. Spał 3 godziny i ćwiczył, by nie stracić fanów

Dzięki wydanemu latem 2019 singlowi If I Can’t Have You przez pewien czas Shawn zajmował kolejno 1. i 2. miejsce w Top 40 za sprawą kolejno Señority oraz If I Can’t Have You. W kwietniu 2017 ukazał się wielki hit There's Nothing Holdin’ Me Back, który był drugim #1 singlem w Top 40 Radio oraz na Billboard's Pop Songs chart, idąc w ślady 7-krotnie platynowego Stitches.Na całym świecie Shawn Mendes sprzedał ponad 20 mln albumów i 175 mln singli. Jego katalog liczy ponad 31 miliardów streamów i ponad 8 miliardów wyświetleń na YouTube. Mendes zagrał dwie wyprzedane światowe trasy koncertowe z ponad milionem sprzedanych biletów (w tym w takich legendarnych miejscach jak Madison Square Garden czy O2 Arena w Londynie, które wyprzedały się w minuty). Na swojej ostatniej trasie Mendes wyprzedał w kilka minut Rogers Centre w rodzinnym Toronto. Tournée rozpoczęło się w marcu 2019 i objęło ponad 100 dat w Wielkiej Brytanii, Europie, Ameryce Północnej, Ameryce Południowej, Azji i Australii oraz Nowej Zelandii.

Artysta zajął pierwsze miejsce w zestawieniu 25 Under 25 magazynu Billboard w 2017 i 2018, znalazł się także na listach Time 100 Most Influential magazynu TIME oraz 30 Under 30 Forbesa i 25 Under 25 Spotify. W 2018 ROI Influencer Media wytypowało Shawna jako numer jeden w kategoriach Most Influential Artist oraz Most Influential Teen we wszystkich platformach społecznościowych. W 2019 Shawn założył The Shawn Mendes Foundation aktywizującą młodych ludzi.

(Universal Music Poland)