Shaggy zainspirowany TikTokiem! Jest teledysk do hitu Banana, który rządzi w apce

2020-07-16 14:48
Shaggy zainspirowany TikTokiem! Jest teledysk do hitu Banana, który rządzi w apce
Autor: Screen z YouTube/Conkrash Shaggy zainspirowany TikTokiem! Jest teledysk do hitu Banana, który rządzi w apce

Nowy singiel Banana to bez wątpienia hit internetu i tegorocznych wakacji. Użytkownicy szaleją do niego na TikToku tworząc przeróżne choreografie czy też wyzwania. Conkarah i Shaggy połączyli siły i już teraz możemy oglądać ich w świeżym, a w dodatku letnim klipie. O szczegółach na ten temat przeczytacie na ESKA.pl.

Shaggy i gwiazda islandzkiego popu Conkarash szybko udowodnili hitem Banana, że trwają wakacje i gorące lato! Jakby tego było mało piosenka znalazła się ostatnio na pierwszym miejscu w aplikacji TikTok i pojawiła się w ponad 27 milionach filmików stworzonych przez użytkowników. Nawet w Polsce do popularnego kawałka na Banana tańczy wiele osób! Wśród nich jest influencerka Ola Nowak, a także piłkarz Robert Lewandowski. Ich występy możecie znaleźć w apce pod hashtagiem #bananaftshaggychallenge. Wakacyjny kawałek gości również w ponad dwudziestu krajach i napędzany jest nagraniami #BANANADROP, które tworzą również znani celebryci i czołowi influencerzy. Wśród nich znajduje się między innymi: Jason Derulo, brazylijski piłkarz Neymar, wokalistka Nicole Scherzinger czy też Chiara Ferrangi.

Rytmiczne, wakacyjne dźwięki hitu Banana potrafią sprawić, że nogi same zaczynają tańczyć, a nasze ciało porusza się ze strony lewej na prawą. Nowy teledysk nie tylko dostarcza letnich wrażeń, ale również pokazuje taneczne choreografie.

Nowości muzyczne 2020 - Conkarah feat. Shaggy 

W sierpniu 2019 roku powstał oficjalny teledysk do numeru Banana. W klipie przewijają się żółte kolory, a także są widoczne banany. Co ciekawe 15 lipca 2020 roku na platformie YouTube, Conkarah udostępnił nowy, wakacyjny teledysk do tiktok'owego hitu. Ponadto numer jest remixem stworzonym we współpracy z DJ'em FLe. Poniżej możecie zobaczyć wakacyjne kadry i najlepsze choreografie z TikToka, które pojawiają się w klipie. Będziecie zachwyceni!

NRD1 z Shanguy z imprezowym setem! Rozkręcił najgorętszą imprezę wiosny 2020!
Najnowsze