Sara Chmiel - Instagram, Mam Talent, Łzy. Kim jest żona Gromee'ego?

i

Autor: Fot. Instagram/SaraChmiel Screen z Instagrama

Sara Chmiel - Instagram, Mam Talent, Łzy. Kim jest żona Gromee'ego?

2018-04-12 15:13

Sara Chmiel - kim jest żona Gromee'ego? Najważniejsze informacje o wokalistce już teraz na ESKA.pl

Gromee i Sara Chmiel już po ślubie! Od dłuższego czasu polski DJ związany jest z młodą piosenkarką, o czym wiedzieli tylko ich najbliżsi, ponieważ para niechętnie chwali się swoim prywatnym życiem. Jak podaje serwis Plejada ślub pary, który odwiany był tajemnicą, odbył się 7 kwietnia w górskiej miejscowości. W ceremonii udział wzięła najbliższa rodzina i przyjaciele Sary Chmiel i Gromee'ego. Ślubu parze udzieliło aż dwóch księży.

Sara Chmiel - Łzy

26-lenia artystka jest absolwentką Szkoły Muzycznej I stopnia im. Krzysztofa Pendereckiego w Dębicy w klasie fortepianu. Od 2011 roku Sara Chmiel jest wokalistką grupy Łzy. Zastąpiła w tej roli Anię Wyszkoni, która odeszła z zespołu w 2010 roku.

Sara Chmiel - Mam Talent

Wcześniej Sara Chmiel występowała z zespołem Mocha, z którym w 2009 roku wzięła udział w Mam Talent. Trio przeszło do półfinału show.

Klaudia Kulawik: najmłodsza uczestniczka Mam Talent wyrosła na seksbombę! Zobacz, jak wygląda!

Autor: brak danych

  Pierwsza edycja Mam Talent w Polsce budziła ogromne emocje. Jedną z uczestniczek, zdobywczynią drugiego miejsca w finale była Klaudia Kulawik. Wtedy 11-letnia skromna dziewczynka. Dziś prawdziwa seksbomba! Jak zmieniła się przez ostatnie 10 lat? Czy nadal śpiewa? Okazuje się,

Sara Chmiel - Instagram

Sara Chmiel prowadzi swoje oficjalne konto w serwisie Instagram. 

? #backtohome #lift Post udostępniony przez Sara Chmiel (@sarachmiel)

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE