sanah jeszcze głośniej krzyczy Hip Hip Hura! Jej hit to numer 1 w Polsce!

i

Autor: Magic Records Poland / screen z teledysku: sanah – hip hip hura! / sanah sanah jeszcze głośniej krzyczy "Hip Hip Hura!" Jej hit to numer 1 w Polsce!

GORĄCA 20 RADIA ESKA

sanah jeszcze głośniej krzyczy "Hip Hip Hura!" Jej hit to numer 1 w Polsce!

2024-04-19 19:52

Całkiem możliwe, że wszystkie single sanah przynajmniej raz trafiły na szczyt Gorącej 20 Radia ESKA. Teraz do kompletu na miejscu 1. listy hitów ESKI znalazła się ballada "Hip Hip Hura". A to wszystko za sprawą Waszych głosów, które oddajecie 24/7 - na ESKA.pl!

Niedawno dawaliśmy wam znać, że sanah zrobiła to po raz pierwszy i Takiej trasy polskiego artysty nie było jeszcze nigdy! Prawdopodobnie też żaden polski artysta nie miał aż tylu singli na szczycie Gorącej 20 Radia ESKA. Powody do radości ma także grupa The Kolors, która po megahicie "Italodisco" wypuściła równie solidny kawałek pt. "Un Ragazzo Una Ragazza". To aktualnie drugi największy hit w Polsce. Brązowy medal zgarnia natomiast Daria Zawiałow z singlem pt. "Złamane serce jest ok". Za podium też sporo się dzieje!

Gorąca 20 Radia ESKA - słuchaj, głosuj, wygrywaj!

Te hity mają 10 lat. Niewiarygodne, bo dopiero ich słuchaliśmy! [PLAYLISTA]

Gorąca 20 Radia ESKA - notowanie 19.04.2024

Awans z miejsca 9. na miejsce 4. zaliczył Artemas ze swoim hitem "I Like The Way You Kiss Me". Na miejscu 5. natomiast znalazł się Kizo ze swoim "Hero". Waszą uwagę zwracamy również na miejsce 6. Tu znalazł się Benson Boone z utworem "Beautiful Things", który trzy razy, z czego dwa razy z rzędu, znalazł się na szczycie listy hitów ESKI. Czas na mniej przyjemny moment. 

Z notowania pożegnaliśmy "Alibi" od grupy Rudimental. W ich miejsce wskoczyła Ariana Grande ze swoim "We Can't Be Friends (Wait For Your Love). Nad przepaścią znaleźli się Oskar Cyms i Carla Fernandes z bajkowym hitem "Do gwiazd".

Niewiarygodne, co zrobili z wielkim hitem. Przesada czy przeróbka idealna?

Zajrzyjcie też do sekcji propozycji, bo tu sporo potencjalnych hitów wiosny, a może nawet lata. Burak Yeter od hitu "Tuesday" powrócił z numerem "Say My Name", Lost Frequencies proponuje nam "In My Bones", Vixen po hicie "Ne Rozumiju" ma dla nas kawałek pt. "Różyczka", a uwielbiana w Polsce grupa twocolors zaskoczyła imprezowym utworem "Stereo".

Gorąca 20 Radia ESKA: numer 1. sanah - Hip Hip Hura!