Sanah

i

Autor: AKPA / Screen/YouTube/TEDx Talks/Fundacja Pro Omnibus/MagicRecordsPoland Sanah na dawnych nagraniach

Sanah jakiej nikt nie pamięta. Dawne nagrania robią furorę w sieci

2022-06-14 10:03

Sanah to niekwestionowana gwiazda polskiej muzyki. Dzięki swojej pracowitości i oryginalnemu stylowi osiągnęła wielki sukces. Kiedy była nikomu nieznaną Zuzanną Jurczak miała na koncie małe muzyczne sukcesy, które zostały uwiecznione za nagraniach. Zobacz, jak wiele lat temu prezentowała się na scenie i w klipach.

Ostatnie lata są pasmem sukcesów młodej wokalistki. Płyty Sanah są w czołówce najlepiej sprzedających się albumów, a na koncerty przychodzi kilkunastotysięczna publiczność. Wielka popularność była poprzedzona długą i żmudną pracą, a także muzycznymi porażkami, które jak widać, nie stanęły jej na przeszkodzie w drodze do odniesienia ogromnego sukcesu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Ochroniarze szaleją podczas koncertu Sanah. Zabawne wideo podbija sieć!

Początki kariery Sanah, czyli Zuzanny Jurczak

Jej aktywność muzyczną datuje się na 2014 rok, kiedy to zaczęła publikować w sieci swoje nagrania. To był jej sposób na podzielenie się swoją twórczością. Zuzia próbowała bowiem swoich sił w programach takich jak „The Voice of Poland” czy brytyjskim „Got Talent”, jednak nie przeszła nawet etapu preselekcji.

Pierwszy kontrakt muzyczny podpisała z wytwórnią Magic Records, a jej pierwszym publicznym występem było zagranie na scenie w Tedx Talks.

Jako Zuzanna Jurczak wystąpiła w 2015 roku na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki Anny German. Koncert miał miejsce 10 października 2015 roku w Ciechocinku, gdzie Zuzia wykonała utwór „Jest taka droga”.

Natomiast w 2019 roku pojawiła się już jako Sanah w piosence kanadyjskiego jazzmana Matt’a Dusk’a pt. „Rich in love”. Trzeba przyznać, że Zuzia w takiej odsłonie również zachwyca.

Sonda
Twoja ulubiona płyta Sanah to?
Julia Żugaj o kopiowaniu Sanah
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE