Sabina to objawienie roku? Hitowa płyta i premierowy koncert

2019-10-16 9:53
Sabina
Autor: Materiały prasowe

W połowie września SABINA wydała swój debiutancki album Lepidoptera, na którym znalazło się jedenaście electro-popowych utworów. W środę, 11 grudnia o godz. 20:00 w warszawskim klubie Hybrydy odbędzie się premierowy koncert, na którym zabrzmi cały materiał z płyty, w tym dobrze przyjęte single: Pijane wiśnie, Panowie w kapeluszach czy Miejskie historie. Zespół przygotowuje specjalnie na ten wieczór aranżacyjne niespodzianki.

Płyta Lepidoptera jest osobistą opowieścią SABINY, podszytą electro-popowym brzmieniem. Utwory powstawały w ważnym dla niej okresie, kiedy kończyła Łódzką Szkołę Filmową i rozpoczynała zmagania z dorosłym życiem. Filmówka była dla niej od samego początku miejscem czerpania niezliczonych inspiracji, z kolei zderzenie z rzeczywistością po ukończeniu szkoły, przyniosło wiele nowych, mocnych doświadczeń, które wyraźnie odcisnęły swój ślad w tekstach piosenek.

SABINA, koncertem premierowym w Hybrydach, spełnia swoje kolejne muzyczne marzenie. Długo dojrzewałam do zaprezentowania swojego autorskiego materiału. Wiele lat chowałam się za czyimiś utworami, ucząc się w szkole muzycznej, czy jako aktorka grając na scenach teatralnych. Teraz zebrałam się na odwagę, aby bardziej otworzyć się przed publicznością i spróbować zawalczyć o swoje artystyczne marzenia. – mówi SABINA.

W Hybrydach SABINA wraz z zespołem zagra wszystkie utwory z płyty Lepidoptera. Będą również niespodzianki. Chcemy aby „koncert od którego wszystko się zacznie” był niezapomniany. Pracujemy nad scenografią, kostiumami, nowymi aranżacjami utworów, a wszystko po to żeby zaskoczyć naszych słuchaczy i sprawić, by ten wieczór był wyjątkowy przede wszystkim dla nich. Dlatego gorąco zapraszam wszystkich fanów popowych brzmień, którzy chcieliby świętować razem z nami efekt ponad dwuletniej pracy nad płytą. – dodaje SABINA.

Za produkcję albumu odpowiadają Jan Bielecki oraz Dominic Buczkowski-Wojtaszek, działający wspólnie jako duet UPNDWN.

Sabina w Hybrydach - Bilety, godzina

Klub Hybrydy – Warszawa – 11.12.2019 – otwarcie bram: 19:00, start 20:00 – bilety dostępne w sieci Empik i aplikacji Going (do 25.10 – 49 zł, do 10.12 – 59 zł, w dniu koncertu 69 zł).

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze