Rudimental

i

Autor: fot. Bulls Rudimental

Rudimental w Polsce na Live Music Festival w Krakowie 2015: którego dnia wystąpią? [VIDEO]

2015-06-25 13:17

Koncert Rudimental w Polsce 2015 w ramach Live Music Festival w Krakowie to dobra wiadomość dla polskich fanów grupy. Którego dnia Rudimental wystąpią na festiwalu i czy są osobne bilety na koncert brytyjskiego składu? O szczegółach Rudimental na Live Music Festival w Krakowie 2015 już teraz na ESKA.pl!

Rudimental w Polsce na Live Music Festival 2015 w Krakowie - takie ogłoszenie na koniec czerwca przygotowali organizatorzy festiwalu. Koncert Rudimental w Krakowie w ramach imprezy to duże zaskoczenie dla posiadaczy biletów, bo wcześniej zgodnie z zapowiedziami koncertowe miały być tylko dwa pierwsze dni Live Music Festival 2015. Trzeci dzień, który miał upłynąć wyłącznie pod znakiem imprez specjalnych, uzupełnia więc dodatkowo także show Rudimental.

Wiemy już, którego dnia Rudimental zagrają na Live Music Festival 2015. Pora na pytanie o oddzielne bilety na występ Brytyjczyków. Dobra wiadomość dla posiadaczy karnetów - Ci w koncercie mogą uczestniczyć bez dodatkowych opłat. W sprzedaży znajdują się też wejściówki samodzielne. Bilety na Rudimental na Live Music Festival 2015 w cenie 79 zł.

>> Matura poprawkowa 2015: kiedy poprawka? Sprawdźcie terminy poprawy z matematyki, polskiego i innych

Kraków Live Festival 2015 potrwa od 20 do 22 sierpnia. Na żywo zaprezentują się Kendrick Lamar, Foals, Future Islands, The Maccabees czy też MØ.

Jeśli chodzi o Rudimental, zespół przygotowuje się do wydania nowego albumu o nazwie We The Generation. Krążek ma zaliczyć premierę 18 września 2015 roku. Wydawnictwo promują single Never Let You Go i Rumour Mill.

JB