fragment teledysku Rudimental do Rumour Mill

i

Autor: fot. YouTube fragment teledysku Rudimental do Rumour Mill

Rudimental - Rumour Mill: teledysk. Zobaczcie czarno-biały klip ze scenami w samochodzie [VIDEO]

2015-06-23 14:43

Teledysk Rudimental do Rumour Mill zadebiutował w sieci w drugiej połowie czerwca 2015 roku jako kolejna odsłona nowej płyty grupy o tytule We The Generation. W nowym teledysku Rudimental tym razem stawiają na minimalizm. Czarno-białe nagranie, jedno ujęcie... ale i brak nudy! Przekonajcie się sami oglądając teledysk Rumour Mill już teraz na ESKA.pl!

Teledysk Rudimental do Rumour Mill mamy dla Was do obejrzenia na ESKA.pl. Czym Rudimental zaskoczyli w nowym teledysku? Na pierwszy rzut oka wideo do Rumour Mill wieje nudą, ale czarno-białe nagranie z jednym ujęciem ogląda się bardzo przyjemnie. Wszystko to za sprawą brytyjskiej wokalistki Anne-Marie szykującej się do wydania EP-ki Karate i Willa Hearda także pochodzącego z UK muzyka. Właśnie ich wokale słyszymy w Rumour Mill. Z kolei w teledysku do piosenki artyści udowadniają, że zdecydowanie warto posiedzieć z nimi w aucie.

Jeśli chodzi o sam kawałek Rumour Mill, jest to trzeci singiel promujący nową płytę zespołu o tytule We The Generation. Wcześniej krążek promował także opatrzony teledyskiem numer Never Let You Go. W przeciwieństwie do wideo do Rumour Mill, klip do Never Let You Go równa się prawdziwej eksplozji kolorów.

>> Polska - Iran: gdzie oglądać mecze Ligi Światowej 2015? O transmisji w TV i darmowych streamach online

Album We The Generation Rudimental zostanie wydany 18 września 2015 roku. Będzie to drugi longplay w karierze składu. W wersji standardowej krążka szesnaście utworów na trackliście.

JB